Na 4kidspoint.pl znajdziesz szeroką ofertę marki Djeco, na przykład gra edukacyjna, układanka, koraliki do nawlekania i wiele innych. Wysyłka ekspresowa. Dowiedz się wiecej.

Każde dziecko ma swoją ulubioną zabawkę, bez której nie wyobraża sobie przyjemnej i miłej zabawy w ciągu dnia. Różnią się one w zależności od etapu rozwoju, na którym znajduje się maluch oraz jego zainteresowań. W okresie niemowlęcym każdy maluszek z pewnością ma swoją ukochaną przytulankę, która towarzyszy mu niemal przez cały dzień.

Stopniowo wraz z upływem kolejnych miesięcy malucha zaczynają ciekawić zabawki wymagające już nieco większego zaangażowania podczas zabawy. W jego otoczeniu zaczynają pojawiać się pierwsze wspierające rozwój wszystkich zmysłów dziecka zabawki sensoryczne, maty edukacyjne, grzechotki oraz sortery. Tego typu zabawki to początek fantastycznej przygody z nauką kolorów oraz kształtów. Następnie maluch jest gotowy na swoje pierwsze klocki oraz drewniane układanki, dzięki którym rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność, uczy się cierpliwości oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Około drugiego roku życia warto sprezentować dziecku proste gry, które poza świetną i przyjemną zabawą niosą ze sobą ogromne korzyści edukacyjne. Wśród naszych klientów szczególnie znane i cenione są zabawki.

Francuska marka to producent wysokiej jakości zabawek dla dzieci, które wyróżniają się na tle pozostałych swoim przepięknym wzornictwem, niebanalnym designem i starannym wykonaniem. Swój sukces firma Djeco zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu. Zabawki Djeco są obecnie znane na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym wachlarzem zabawek Djeco, w którym znajdują się zabawki dla dzieci w każdym wieku.

===collection=djeco===

Wśród niezliczonej ilości produktów chcielibyśmy Państwu przedstawić kilka propozycji, które zyskały największą popularność w gronie naszych klientów. Do takich zabawek zaliczają się m.in. gra edukacyjna, pozytywka dla dzieci, koraliki do nawlekania, kinoptik, przybijanka i wiele innych.

Zobacz nasz ranking

1. Gry edukacyjne dla najmłodszych

W asortymencie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju gry od marki Djeco, które cieszą się swoim zainteresowaniem wśród naszych klientów.
W szerokiej oferty gier dla dzieci od marki Djeco dostępne zarówno propozycje dla dwulatka, dla nieco starszego dziecka, przedszkolaka, jak również dla ucznia szkoły podstawowej.
Gry edukacyjne to świetny pomysł na połączenie fantastycznej zabawy z pożyteczną nauką, którą jak wiemy dzieci najlepiej przyswajają właśnie w trakcie przyjemnie spędzanego czasu.
Jest to również doskonały pomysł na długie wieczory, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to pogoda nie zachęca nas do korzystania z zabawy na świeżym powietrzu.

===product=djeco-gra-logiczna-cubissimo,djeco-gra-logiczna-ukladanka-polyssimo,djeco-gra-logiczna-domino-sheep-logic,djeco-zabawkagra-edukacyjna-navy-loto-lowienie-rybek===

Podczas wspólnej gry dziecko uczy się współpracy z wszystkimi uczestnikami zabawy, samodzielnego i logicznego myślenia oraz zdolności manualnych.
Djeco gry to idealny pomysł na wspólną zabawę z rówieśnikami lub w gronie najbliższej rodziny, ponieważ podczas gry umacniają się więzi i relacje. Największą popularnością cieszą się takie gry jak: Djeco Little Action, Djeco Little Circuit, Djeco Little Cooperation i wiele innych.

Djeco Little Action – idealna gra dla 2 latka

Ukończenie drugiego roku życia to idealny moment na zakup pierwszej gry edukacyjnej dla swojego maluszka, który z dnia na dzień jest coraz bardziej chętny do odkrywania i poznawania nowości znajdujących się w zasięgu jego wzroku.
Zabawki dla 2 latka w postaci gier to najlepsze połączenie przyjemnej zabawy z pożyteczną nauką. Pierwszą naszą propozycją jest oczywiście Djeco Little Action.

Jest to gra zadaniowa, która polega wykonywaniu różnego rodzaju wyzwań takich jak np. budowanie piramidy, granie w kręgle, łapanie, rzucanie i wiele innych. Jak sama nazwa wskazuje pełna wyzwań i emocji gra Djeco Little Action dostarcza ogromnej ilości pozytywnych emocji, szczęścia i uśmiechu na twarzy każdemu graczowi podczas rozgrywki.
Dodatkowo wspiera rozwój umiejętności motorycznych i zręczność małych rączek dziecka. Gra rozwija dziecięcą kreatywność, zdolność samodzielnego myślenia i umiejętność pracy w grupie.

===product=gra-wyzwanie-little-action-djeco===

Djeco Little Circuit – gra planszowa dla najmłodszych

Djeco Little Circuit to kolejna propozycja na zabawkę dla 2 latka, która znajduje się na liście ulubionych zabawek naszych klientów. Jest to przepięknie wykonana gra planszowa, przeznaczona dla najmłodszych. Dostarcza ogromną ilość fantastycznej zabawy nie tylko maluchom, ale również i dorosłym, którzy biorą udział w zabawie. Gra planszowa Djeco Little Circuit gwarantuje nie tylko przyjemną zabawę, ale również doskonałą możliwość edukacji i rozwoju.
Podczas zabawy dziecko ćwiczy umiejętności manualne, rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia. Gra polega na tym, aby jak najszybciej dojść do mety pokonując różne wyzwania.

===product=gra-planszowa-dla-najmlodszych-djeco===

Djeco Little Cooperation – współpraca to podstawa do osiągnięcia celu

Wśród ulubionych zabawek naszych klientów nie mogło zabraknąć oczywiście Djeco Little Cooperation. Jest to kolejna gra planszowa dla dzieci od 2 roku życia. Idealnie sprawdzi się jako pierwsza gra edukacyjna dla maluszka.

W odróżnieniu od wcześniejszych propozycji uczestnicy zabawy Djeco Little Cooperation dążą do wspólnego zwycięstwa, dlatego gra uczy współpracy w zespole. Zawodnicy mają za zadanie pomóc znajdującym się w zestawie zwierzątkom przedostać się do igloo przez lodowe kry. Gra wymaga współpracy, dlatego uczy maluchy, że aby wygrywać trzeba działać razem.

===product=djeco-gra-planszowa-little-cooperation-droga-do-igloo-2===

2. Pozytywka

Kolejną pozycję na liście ulubionych zabawek naszych klientów zajmuje pozytywka baletnica od marki Djeco. Jest to idealny pomysł na prezent dla nieco starszych dziewczynek. Djeco pozytywka szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród dziewczynek, które uwielbiają tego typu zabawki. Pozytywka baletnica to jedna z najpopularniejszych szkatułek od francuskiej marki Djeco, która posiada przepiękna laleczkę w środku.

Pozytywka dla dziewczynki wyposażona jest również w lusterko oraz szufladkę na biżuterię. Zabawka odtwarza przepiękną melodię, która towarzyszy maluchowi podczas zabawy. Djeco pozytywka dla dziewczynki dostępna jest w kilku wzorach i kolorach dzięki czemu z pewnością znajdziemy idealny prezent dla swojej pociechy.

Zobacz Djeco pozytywki, które z pewnością Cię zainteresują.

===collection=szkatulki-dla-dziewczynki===

3. Zestaw do tworzenia biżuterii

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również drewniane koraliki do nawlekania. Jest to kolejna doskonała propozycja na prezent dla dziewczynki.
Koraliki do nawlekania od marki Djeco z pewnością przypadną do gustu każdej małej dziewczynce, która uwielbia zdobić się ręcznie robionymi bransoletkami i naszyjnikami.
Djeco zestaw do tworzenia biżuterii ćwiczy umiejętności manualne dziecka, rozwija kreatywność i uczy cierpliwości. Z drewnianych koralików do nawlekania mogą powstać naprawdę przepiękna i oryginalna biżuteria. Wszystko zależy od wyobraźni i kreatywności malucha.

Zobacz naszą ofertę koralików do nawlekania od marki Djeco.

===product=djeco-zrob-to-sam-stylowe-bransoletki,djeco-zestaw-do-tworzenia-bizuterii-mikro-perelki,djeco-kreatywny-zestaw-do-tworzenia-tiar,djeco-zestaw-do-tworzenia-bizuterii-perelki-ptaki===

4. Kinoptik

Kinoptik Djeco to wyjątkowa układanka, która szczególnie wyróżnia się na tle pozostałych tradycyjnych puzzli dla dzieci dostępnych na rynku.
Jest to zestaw magnetycznych układanek, które zawierają optyczne elementy. Dzięki temu zabawa zamienia się w fantastyczną przygodę z optyką. Kinoptik Djeco to zabawka dla 5 latka i nieco starszych dzieci, które opanowały już podstawowe umiejętności i są gotowe na kolejne wyzwania edukacyjne.

Zobacz naszą ofertę na Djeco kinoptik, które z pewnością Cię zainteresują.

===product=djeco-ruchoma-ukladanka-magnetyczna-kinoptik-potworki-rigolo,ukladanka-gra-kinoptik-roboty-djeco,ukladanka-magnetyczna-kinoptik-pojazdy-djeco,gra-kinoptik-potworki-djeco===

5. Przybijanka

Wśród dostępnych w naszym sklepie zabawek dla dzieci zainteresowanie wzbudziła przybijanka Djeco dedykowana wszystkim małym majsterkowiczom. W zestawie znajduje się korkowa tablica, młotek, gwoździe, pinezki oraz elementy do przybijania. Zabawa polega na przybijaniu za pomocą młotka elementów do tablicy.
W ten sposób mogą powstać różnego rodzaju figury oraz kształty. Przybijanka Djeco to świetna zabawka edukacyjna, ponieważ uczy malucha jak obsługiwać młotek i wprowadza go w świat majsterkowania.

Djeco przybijanki, które mogą Cię zainteresować.

===product=budowa-maszyn-djeco,djeco-przybijanka-z-tablica-korkowa-i-mlotkiem-roboty-4===