Kultowa marka Djeco to mnóstwo gier edukacyjnych, zestawów kreatywnych, instrumentów muzycznych i wiele innych. Dowiedz się więcej!

Szukając unikalnych i ponadczasowych zabawek dla dzieci, nie sposób pominąć produkty firmy Djeco. Zabawki dla dzieci kuszą nie tylko ciekawym wyglądem i dbałością o każdy szczegół wykonania. Nasze produkty to zabawki premium, których zakup dają rodzicom pewność, że zostały wykonane z bezpiecznych materiałów. Wśród szerokiej oferty znaleźć można cudowne prezenty dla dzieci w każdym wieku. Przy odrobinie chęci, w łatwy sposób można sprawić radość własnemu dziecku wybierając dla niego taką zabawkę, która będzie odpowiadała jego zainteresowaniom, a przy okazji pomoże w rozwijaniu jego zdolności. Oczywiście nie zawsze trzeba zwracać wyłączną uwagę na to, czy dana zabawka wspiera rozwój dziecka.

DJECO

GRY DLA DZIECI BINGO MEMO DOMINO DINOZAURY

DJECO GRY DLA DZIECI BINGO MEMO DOMINO DINOZAURY

ZESTAW ARTYSTYCZNY DLA DZIECI PRZYJACIELE

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY DLA DZIECI PRZYJACIELE

NAKLEJKI Z KRYSZTAŁKAMI HARMONIA 30 EL.

DJECO NAKLEJKI Z KRYSZTAŁKAMI HARMONIA 30 EL.

Czasem warto kupić zabawkę, której zadaniem będzie przyniesienie radości małemu dziecku. Choć może się wydawać, że sprawienie prezentu małemu dziecku nie jest łatwym zadaniem, to okazuje się, że rzeczywistość nie jest taka straszna jakby się mogło wydawać. Nie od dziś wiadomo, że maluchy kochają kolorowe zabawki, które wydają dźwięki, mają różne ciekawe tekstury i nieregularne kształty, a do tego najbardziej na świecie kochają nowe wyzwania. Wszystkie te wiadomości złożone w całość, dają nam obraz otwartego na świat dziecka, które jest żywo zainteresowane wszystkim co go otacza. Dlatego też warto wykorzystać wrodzoną ciekawość i zaproponować dziecku ciekawe zabawki, które wprowadzą wiele radości do jego dziecięcego świata.

1. Układanki piramidki

Niezwykle ciekawe dla maluchów są wszelkiego rodzaju układanki, które pozwolą dziecku na zatopienie się w świecie fantazji i konstrukcji na długie godziny. Jedną z takich zabawek jest układanka dla dzieci o nazwie Piramida Topanifarm, która wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego kartonu. Wieża składa się z 6 zwierzątek i 6 kostek. Każde ze zwierząt posiada swoją kostkę, która jest jego domem. Zabawa polega na ułożeniu kostek od największej do najmniejszej i na dopasowaniu zwierzątek. Oczywiście dziecięca fantazja i kreatywność nie zna granic i układanki dla dzieci znajdą również inne zastosowanie.

UKŁADANKA Z KLOCKÓW PIRAMIDA TOPANIFARM

DJECO UKŁADANKA Z KLOCKÓW PIRAMIDA TOPANIFARM

2. Puzzle magnetyczne

Kolejną propozycją, która ucieszy najmłodsze dzieci są puzzle magnetyczne. To niezwykle piękny i kolorowy zestaw drewnianych obrazków z magnesami. W skład zestawu wchodzi 8 zwierzątek, które złożone są z 3 elementów. Puzzle magnetyczne to zabawka, która wspiera wyobraźnię dziecka i zdolność logicznego myślenia, do tego pozwala doskonalić motorykę małą wymuszając koordynację ręka oko przy łączeniu elementów układanki.

DREWNIANA UKŁADANKA MAGNETYCZNA KOSTIUMY

DJECO DREWNIANA UKŁADANKA MAGNETYCZNA KOSTIUMY

UKŁADANKA MAGNETYCZNA UBIERANKA ZWIERZĄTK

DJECO UKŁADANKA MAGNETYCZNA UBIERANKA ZWIERZĄTKA

3. Magiczny długopis i kolorowanka wodna

Choć standardowe kolorowanki są znane każdemu, to jednak coraz częściej dostrzec można specjalne wodne kolorowanki przeznaczone dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 2 lat. Magiczny długopis, który wchodzi w skład zestawu, to pióro, które należy wypełnić wodą. Po kontakcie z kartami kolorowanki dziecko obserwuje jak pojawiają się na na nich kolory i całe obrazy. To wszystko tworzy atrakcyjną i ciekawą zabawę, która rozwija wyobraźnię. To nie jest jednorazowa zabawa. Po upływie kilkunastu minut obrazek wysycha i na nowo pojawia się czysta strona, która kryje w sobie gotową do odkrycia tajemnicę. Po upływie tego czasu magiczny długopis znowu może zacząć działać.

KOLOROWANKA Z FARBAMI KOLOROWE ZWIERZĘTA

DJECO KOLOROWANKA Z FARBAMI KOLOROWE ZWIERZĘTA

PAMIĘTNIK DLA DZIEWCZYNKI Z MAGICZNYM DŁUGOPISEM MELISSA

DJECO PAMIĘTNIK DLA DZIEWCZYNKI Z MAGICZNYM DŁUGOPISEM MELISSA

Wybór odpowiedniej zabawki nie jest łatwy, dlatego przed zakupem warto przez kilka dni poobserwować dziecko i zobaczyć, które zabawki go interesują i sprawiają największą radość. Pobudzenie wyobraźni i kreatywności jest ogromnie ważne dla rozwoju psychoruchowego małego dziecka. Odpowiednie zabawki, mogą dostarczyć nie tylko dobrą zabawę i radość, ale również pewność, że dzieci podczas zabawy doskonalą wiele sfer mających wpływ na ich rozwój, ale i kontakt z rówieśnikami. Podczas takich zabaw, dziecko staje się bardziej otwarte i ciekawe otaczającego go świata. Jego zainteresowania zaczynają krążyć wokół zabawki i tego, jak samodzielnie może ją wykorzystać. Zaczyna również myśleć o tym, jak podzielić się zabawką z innymi lub zaprosić do zabawy kolegów, aby czerpać z zabawy jeszcze więcej radości i przyjemności.

4. Farby do malowania palcami

Ciekawą zabawą może się okazać malowanie palcami, które pobudza kreatywność u najmłodszych dzieci. Choć farby do malowania palcami firmy Djeco, przeznaczone są dla dzieci od 18 miesiąca życia, to ucieszą się z nich również starsze maluchy, które docenią ich atuty. A są nimi wspaniałe żywe kolory i nieograniczone możliwości tworzenia, które oferują. Farby do malowania palcami zostały przetestowane dermatologicznie i są bezpieczne dla dzieci.

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY

5. Zestaw kreatywny dla dzieci

Wybierając prezent dla dzieci starszych, dobrze jest wziąć pod uwagę zestaw kreatywny dla dzieci, który jest bardzo ciekawym produktem. Składa się on z dwóch obrazków przedstawiających dinozaury. Do zestawu dołączone są kwadratowe naklejki dla dzieci, które trzeba nakleić na dinozaurze w odpowiednich miejscach. Dzięki temu powstaje piękna wyklejanka, którą wielu rodziców zachowuje na przyszłość:) Zestaw kreatywny dla dzieci daje im wiele możliwości rozwoju, które one niewątpliwie docenią. Młodsze dzieci powinna ucieszyć. Wyklejanka, która również posiada naklejki dla dzieci, jednak głównym jej motywem jest gospodarstwo domowe. Dodatkowym atutem wyklejanki jest to, że dołączone do niej naklejki dla dzieci mogą być wykorzystane do ozdabiania własnych obrazków i zabawek.

DJECO ZESTAW KREATYWNY ORIGAMI DINOZAURY

DJECO ZESTAW KREATYWNY ORIGAMI DINOZAURY

DJECO ZESTAW KREATYWNY ORIGAMI I NAKLEJKI ZWIERZĘTA

DJECO ZESTAW KREATYWNY ORIGAMI I NAKLEJKI ZWIERZĘTA

DJECO ZESTAW KREATYWNY ORIGAMI ŁÓDKI

DJECO ZESTAW KREATYWNY ORIGAMI ŁÓDKI

6. Zestaw artystyczny dla dzieci

Starsze dzieci zapewne ucieszą się z otrzymanego zestawu artystycznego, który umożliwi im tworzenie fantazyjnych obrazów. Zestaw składa się z: 18 kredek ołówkowych, 18 kredek świecowych, 16 markerów. 16 akwareli, 14 pasteli, 2 pędzelków, 2 ołówków, temperówki i gumki. Twoja pociecha ma zapędy artystyczne? Jeśli tak, to taki zestaw zajmie ją na długi czas.

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY DLA DZIECI SZABLONY CYRKOWE ZWIERZĘTA

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY DLA DZIECI SZABLONY CYRKOWE ZWIERZĘTA

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY SPIRALE MOTYWY

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY SPIRALE MOTYWY

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNE ŁATKI OCEAN

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNE ŁATKI OCEAN

7. Tatuaże dla dzieci

Dużo zabawy i radości to uczucia, które może sprawić tatuaż dla dzieci. W pewnym wieku dziecko zaczyna obserwować dorosłych i zauważa na ich ciele różnego rodzaju tatuaże. Jak to zwykle bywa i ona chce upodobnić się do dorosłych. Z pomocą może przyjść tatuaż dla dzieci, który jest całkowicie zmywalny i można go wykonać w zaledwie 30 sekund. Choć zabawa może nie wydawać się kreatywna, to jednak uważne wycinanie elementu, który ma zostać naklejony i postępowanie zgodnie z instrukcją, aby tatuaż wyszedł, nie jest dla małego człowieka zbyt proste. Dlatego też warto ćwiczyć różne umiejętności nawet w tak niepozorny sposób, jak robienie tatuażu.

DJECO TATUAŻE NEONOWA TĘCZA

DJECO TATUAŻE NEONOWA TĘCZA

DJECO TATUAŻE PRZYJACIELE WRÓŻKI

DJECO TATUAŻE PRZYJACIELE WRÓŻKI

DJECO TATUAŻE BUKIETY

DJECO TATUAŻE BUKIETY

8. Wydrapywanka Djeco

W ostatnim czasie wydrapywanka stała się bardzo modnym sposobem na spędzanie czasu zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Te starsze mogą wykorzystać pokłady swojej wyobraźni i stworzyć fantazyjne wzory. Dla młodszych dzieci przeznaczone są gotowe obrazki, które dziecko odkrywa zdrapując kolejne elementy. Wydrapywanka zarówno u starszych, jak i młodszych dzieci, pobudza wyobraźnię i pozwala na ćwiczenie ręki. Wybór, choć niełatwy nie jest niemożliwy. Starsze dzieci z pewnością same zdecydują na co mają ochotę. Warto z nimi rozmawiać, słuchać tego, co mają do powiedzenia i obserwować ich pasje i zdolności. Więcej kłopotu może sprawić zrobienie prezentu mniejszemu dziecku lub zakupów dla dzieci znajomych, które mogą mieć różne upodobania. W takich przypadkach najbezpieczniej wybierać najprostsze prezenty maksymalnie dopasowane do dzieci pod względem ich wieku.

DJECO WYDRAPYWANKA DLA DZIECI ZWIERZĄTKA

DJECO WYDRAPYWANKA DLA DZIECI ZWIERZĄTKA

DJECO WYDRAPYWANKA PEŁNIA KSIĘŻYCA

DJECO WYDRAPYWANKA PEŁNIA KSIĘŻYCA

DJECO WYDRAPYWANKA DINOZAURY

DJECO WYDRAPYWANKA DINOZAURY

Sprawność fizyczna jest niesłychanie ważna dla rozwoju małego dziecka, dlatego obok dbałości o rozwój logicznego myślenia, pamięci, czy też kreatywności dobrze jest zadbać również o to, aby nasza pociecha doskonaliła swoje umiejętności ruchowe i koncentrację. Jest wiele produktów, które motywują dziecko do zabawy, będącej równocześnie ćwiczeniem i udoskonalaniem umiejętności. Należą do nich gry zręcznościowe, które są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku.

9. Gry zręcznościowe

Szczególne zasługi w rozwoju małych dzieci mają gry zręcznościowe, które zachęcają maluchy i dorosłych do aktywności fizycznej. Szczególnie atrakcyjne są wszelkiego rodzaju piłki do skakania, które można wykorzystywać zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Dzięki specjalnej antypoślizgowej strefie dziecko może jej używać praktycznie w każdym miejscu, bez obaw, że dojdzie do przykrego wypadku. Ta zabawna gra zręcznościowa rozwija zmysł koncentracji i uczy utrzymywania równowagi. Choć większość osób myśląc o zakupie zabawek, ma na myśli kolorowanki lub puzzle, to warto przemyśleć zakup czegoś innego.

Jeśli w domu mamy bardzo aktywne dziecko, które potrzebuje się wyszaleć, a dodatkową porcję ruchu będzie mu mogła zapewnić gra zręcznościowa lub inna zabawa ruchowa.

DJECO GRA LOGICZNA AKWARIUM

DJECO GRA LOGICZNA AKWARIUM

DJECO GRA LOGICZNA DOMINO SHEEP LOGIC

DJECO GRA LOGICZNA DOMINO SHEEP LOGIC

DJECO ZABAWKA EDUKACYJNA NAVY, LOTO I ŁOWIENIE RYBEK 3W1

DJECO ZABAWKA EDUKACYJNA NAVY, LOTO I ŁOWIENIE RYBEK 3W1

10. Instrumenty dla dzieci

Choć instrumenty dla dzieci zazwyczaj kojarzą się wyłącznie z siedzeniem i graniem, to jednak nie jest tak, gdy wpadają w ręce ciekawych maluchów. Cymbałki papuga to zabawka, która zachęci dziecko do poznawania nowych dźwięków, a przy okazji zachęci najmłodszych do tańca. Wszak muzyka i taniec to dwie pokrewne dziedziny. Z biegiem czasu instrumenty dla dzieci będą się zmieniać i wkroczą wszelkiego rodzaju flety, bębenki i wiele innych ciekawych sprzętów.

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI CYMBAŁKI PAPUGA

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI CYMBAŁKI PAPUGA

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI BĘBENEK Z RĄCZKĄ

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI BĘBENEK Z RĄCZKĄ

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI MARAKAS TAMBURYN GRZECHOTKA

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI MARAKAS TAMBURYN GRZECHOTKA

DJECO PIANINO DLA DZIECI ELEKTRONICZNE

DJECO PIANINO DLA DZIECI ELEKTRONICZNE

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY GWIZDEK ANIMAMBO

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY GWIZDEK ANIMAMBO

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI MARAKAS TYGRYSEK

DJECO DREWNIANE INSTRUMENTY DLA DZIECI MARAKAS TYGRYSEK