Zwariowany namiot to oryginalna i ekscytująca zabawka, która zapewnia dzieciom niezapomniane przygody i miejsce do kreatywnej zabawy.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego dziecka, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Przedstawiamy w nim jedną z bestsellerowych i najpopularniejszych zabawek, którą uwielbiają wszystkie maluchy. Jest nią oczywiście zwariowany namiot od marki Kolorowe Baloniki, który cieszy się swoim zainteresowaniem wśród dzieci na całym świecie.

Jest to konstrukcyjna zabawka, która umożliwia zabawę na wiele różnych sposobów, dzięki czemu rozbudza dziecięcą kreatywność i sprawia, że nigdy się nie znudzi. Dostarcza dzieciom ogromnej ilości wrażeń i przygód, które na długo zostają w pamięci nie tylko dzieci, ale również rodzicom. Zwariowany namiot dedykowany jest maluchom, które opanowały już podstawowe umiejętności i są gotowe do nabywania kolejnych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kolorowych Baloników, w której znajdziesz kilka różnych kolorów zwariowanego namiotu, dzięki czemu to doskonała propozycja na prezent zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

Zwariowany namiot – kreatywna zabawa, którą dzieci uwielbiają

Zwariowany namiot, który w dodatku świeci w ciemności to prawdziwa dawka ekscytującej zabawy, która spodoba się każdemu maluchowi.

Jest to zestaw 72 elementów, z których mogą powstać naprawdę niesamowite konstrukcje. Wszystko zależy od kreatywności i zaangażowania uczestników zabawy. Podczas zabawy dzieci rozwijają swoją kreatywność, uczą się konstruowania i budowania różnego rodzaju budowli oraz ćwiczą zdolności manualne.

Ponadto tego typu zabawka rozwija umiejętności planowania oraz wspiera rozwój wizualizacji przestrzennej. Kreatywna zabawa, jaką dostarcza zwariowany namiot to doskonały pomysł na długie wieczory w gronie najbliższych.

Namiot świecący – propozycje zabawy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy zwariowany namiot zestaw do budowania bazy to nieskończenie wiele możliwości zabawy, która jest uzależniona tylko i wyłącznie od twórczości i pomysłowości uczestników zabawy.

W zestawie znajduje się 72 elementów (27 kul, 45 patyczków), z których powstać może naprawdę wiele konstrukcji. Zestaw pozwala dziecku na budowanie wytrzymałych i łatwych do przenoszenia przestrzennych budowli. Z zestawu patyków i kulek można zbudować takie konstrukcji jak np: iglo, domek, zamek, wieżę, tunel i wiele innych.

Zestaw do budowania bazy dla dzieci to świetny pomysł na zabawę w gronie rówieśników lub z najbliższą rodziną i rodzeństwem. Podczas takiej zabawy dzieci uczą się współpracy. Zwariowany namiot gwarantuje fantastyczną zabawę, którą można bawić się zarówno w domu jak i na dworze.

Dodatkowo po zgaszeniu światła fluorescencyjne patyczki świecą się i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca i przyjemna. Gotową konstrukcję można nakryć kocem lub jakimś innym materiałem nadając jej jeszcze bardziej ciekawą strukturę.

KOLOROWE BALONIKI ZWARIOWANY NAMIOT SZARO MIĘTOWY

KOLOROWE BALONIKI NAMIOT SZARO MIĘTOWY

ZWARIOWANY NAMIOT ZESTAW DO BUDOWANIA BAZY ŚWIECĄCY W CIEMNOŚCI

NAMIOT ZESTAW DO BUDOWANIA BAZY ŚWIECĄCY W CIEMNOŚCI