Najciekawsze propozycje na edukacyjne zabawki na roczek, które z pewnością przypadną do gustu solenizantowi Dowiedz się więcej.

Edukacyjne zabawki na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowa chwila, którą wszyscy rodzice pragną spędzić w gronie swoich najbliższych. Zazwyczaj urządzają niewielkie przyjęcie urodzinowe, aby wspólnie celebrować ten wspaniały dzień. Będąc gościem nie można oczywiście zapomnieć o drobnym upominku dla solenizanta, który jak każdy maluch uwielbia dostawać różnego rodzaju zabawki. Dlatego jeśli jesteś dziadkiem, babcią czy innym członkiem rodziny lub zaproszonym gościem na przyjęcie urodzinowe koniecznie przeczytaj ten post, w którym dowiesz się o bestsellerowych prezentach na roczek.

 

JANOD DREWNIANA PRZEPLATANKA DRZEWO TROPIK 18M+

B.TOYS ZESTAW LEKARZA DLA DZIECI W WALIZCE

LEARNING RESOURCES SORTER DLA DZIECI JEŻ NAUKA KOLORÓW I NAUKA LICZENIA

Wśród najpopularniejszych zabawek na roczek znajdziesz m.in. instrumenty dla dzieci, sortery edukacyjne, jeździki i pchacze oraz wiele innych wyjątkowych propozycji.

1. Instrumenty na roczek

12 miesięczne maluchy uwielbiają zabawki, które wydają różnego rodzaju dźwięki i melodie, dlatego doskonałym pomysłem na prezent na roczek będą instrumenty dla dzieci. Tego typu zabawki dla dzieci wspierają rozwój sensoryczny dziecka podczas miłej i przyjemnej zabawy i zachęcają do zdobywania kolejnych umiejętności.

Grając na instrumencie muzycznym maluch rozwija swoją kreatywność, ćwiczy prawidłową pracę słuchu, a także uczy się jak skupić uwagę na wykonywanej czynności. W naszym blogu znajdziesz szeroki wybór instrumentów dla dzieci, wśród których możemy wyróżnić pianinko, gitarę i wiele innych.

Instrumenty na roczek

JANOD MUZYCZNY STOLIK DLA DZIECKA SUNSHINE

B.TOYS INSTRUMENT DLA DZIECI MINI MEOWSIC KEYBOARD

B.TOYS INSTRUMENT DLA DZIECI MINI WOOFER PIESEK

2. Sortery na roczek – zabawka edukacyjna uwielbiana przez dzieci

Najlepszym prezentem dla dziecka jest zabawka, która nie tylko bawi, ale również wspiera rozwój malucha i zachęca go do nauki.

Specjalnie na tę wyjątkową okazję, jaką są pierwsze urodziny maluszka przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę sorterów dla dzieci. Kostki edukacyjne to zabawki, które rozwijają prawidłową pracę wszystkich zmysłów dziecka. Kostki edukacyjne ćwiczą zwinność maluch dłoni oraz uczą rozpoznawać podstawowe kształty i kolory. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z asortymentem takich marek jak Fat Brain Toys, Janod, w którym dostępne są m.in. edukacyjne sortery dla dzieci.

Najciekawsze propozycje sorterów dla dzieci.

Sorterty dla dzieci

Edukacyjna zabawka na roczek BRIO DREWNIANY SORTER KSZTAŁTY RETRO

BRIO DREWNIANY SORTER DLA DZIECI KSZTAŁTY RETRO

Edukacyjna zabawka na roczek DUMEL DISCOVERY DOMEK SORTER KSZTAŁTÓW 

DUMEL DISCOVERY DOMEK SORTER KSZTAŁTÓW 

Edukacyjna zabawka na roczek HAPE SORTER PUDEŁKO DO SORTOWANIA KSZTAŁTÓW

HAPE SORTER DLA DZIECI PUDEŁKO DO SORTOWANIA KSZTAŁTÓW

3. Edukacyjne zabawki na roczek to również jeździki i pchacze

Maluchy w tym wieku rozpoczynają swoją przygodę z nauką samodzielnego chodzenia, dlatego taka zabawka może okazać się niesamowicie przydatna. Pchacz dla dzieci z pewnością zachęci maluszka do aktywności fizycznej i zapewni fantastyczną zabawę pełną niesamowitych przygód. Pozwoli dziecku czuć się pewnie i śmiało stawiać kroki podczas samodzielnego chodzenia. W Naszym sklepie dziecięcym dostępne są jeździki w postaci przeróżnych zwierzątek, a także pchacze edukacyjne i wózki z klockami.

Nasze propozycje jeździków i pchaczy dla dzieci.

Scoot and ride

SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT STEEL

SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA DLA DZIECI Z ZAMYKANYM SCHOWKIEM 1-5 LAT LEOPARD

SCOOTANDRIDE ZESTAW HULAJNOGA Z ZAMYKANYM SCHOWKIEM 1-5 LAT ZEBRA + KASK XXS-S 1-5 LAT ZEBRA

Pchacz dla dzieci

Edukacyjna zabawka na roczek VIGA POLARB DREWNIANY WÓZEK 2W1 PCHACZ SŁONIK

VIGA POLARB DREWNIANY WÓZEK 2W1 CHODZIK DLA DZIECKA PCHACZ SŁONIK

Edukacyjna zabawka na roczek JANOD PCHACZ Z 19 KLOCKAMI KRÓLIK

JANOD PCHACZ DLA DZIECKA Z 19 KLOCKAMI KRÓLIK

Edukacyjna zabawka na roczek LITTLE DUTCH DREWNIANY PCHACZ FLOWERS

LITTLE DUTCH DREWNIANY CHODZIK DLA DZIECI PCHACZ FLOWERS & BUTTERFLIES