Klocki do układania dla dzieci, które gwarantują fantastyczną zabawę połączona z pożyteczną nauką i rozwojem. Zobacz!

Klocki dla dzieci to uniwersalne zabawki, które z pewnością zachwycą malucha kształtami, bogatą kolorystyką i wzmocnią kreatywność w zabawie. Dlatego warto sprezentować swoim dzieciom tego typu zabawki. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zarówno dla niemowlaków w postaci klocków sensorycznych lub dużych klocków dla dzieci, jak również szeroki wachlarz propozycji dla nieco starszych maluchów.

Klocki do układania dla najmłodszych – rodzaje

Klocki do układania to idealna zabawka dla dziecka w każdym wieku, zarówno kilkumiesięcznego maluszka, przedszkolaka jak i starszaka. Takimi zabawkami uwielbiają bawić się również dorośli, spędzając miły i przyjemny wieczór ze swoimi pociechami.
Dlatego niezależnie od wieku klocki to doskonały pomysł na prezent dla każdego. Wśród propozycji dla najmłodszych znajdują się oczywiście klocki sensoryczne, które wspierają rozwój dziecięcych zmysłów. Na tle pozostałych klocków posiadają one niezwykle urozmaiconą budowę oraz niejednorodną fakturę. Co więcej, często są wzbogacone o dodatkowe elementy, a to całą pewnością wpływa na ich wysoką atrakcyjność w oczach dziecka.
Klocki sensoryczne można spotkać w kilku odsłonach. Miękkie lub gumowe klocki wykonane z lekkiego tworzywa, jaki te nieco cięższe, drewniane klocki dla dzieci, wykonane z najwyższej jakości drewna. Podczas wyboru klocków dla kilkumiesięcznego maluszka warto wybierać miękkie klocki, które dzięki swojej lekkiej wadze będą w pełni bezpieczne podczas użytkowania.

Nasze propozycje klocków na roczek, które mogą Cię zainteresować

VILAC DREWNIANE KLOCKI SENSORYCZNE MORZE

VILAC DREWNIANE KLOCKI SENSORYCZNE MORZE

JANOD UKŁADANKA DREWNIANA SENSORYCZNA "KSZTAŁTY I DŹWIĘKI"

JANOD UKŁADANKA DREWNIANA SENSORYCZNA „KSZTAŁTY I DŹWIĘKI”

BIGJIGS TOYS DREWNIANE KLOCKI LAS

BIGJIGS TOYS DREWNIANE KLOCKI LAS

Najpopularniejsze klocki drewniane dla dzieci

LITTLE DUTCH DREWNIANA UKŁADANKA DLA DZIECKA ŁÓDKA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH DREWNIANE KLOCKI  ŁÓDKA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH KLOCKI DREWNIANE LITTLE GOOSE RÓŻ

LITTLE DUTCH KLOCKI DREWNIANE LITTLE GOOSE RÓŻ

VILAC DREWNIANE KLOCKI SAWANNA 11 EL.

VILAC DREWNIANE KLOCKI SENSORYCZNE SAWANNA 11 EL.

Klocki konstrukcyjne

Jeśli w zabawie uczestniczy większa ilość osób maluch uczy się również niezbędnej w przyszłości umiejętności współpracy z innymi. Gorąco polecamy różnego rodzaju klocki konstrukcyjne, które z pewnością przypadną do gustu dzieciakom uwielbiającym samodzielne budowanie.
Wśród klocków konstrukcyjnych znajdziemy fantastyczny zestaw klocków jeżyków, które są doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka uwielbiającego wychodzić ponad schematy. Z takimi klockami nie można się nudzić, ponieważ to co może ograniczać malucha to wyłącznie jego wyobraźnia i kreatywność.

OPPI KREATYWNY ZESTAW KLOCKI KONSTRUKCYJNE DLA DZIECI PIKS SMALL 24 ELEMENTY

OPPI KREATYWNY ZESTAW KLOCKI KONSTRUKCYJNE DLA DZIECI PIKS SMALL 24 ELEMENTY

B.TOYS KLOCKI KONSTRUKCYJNE STACKADOOS W TORBIE

B.TOYS KLOCKI KONSTRUKCYJNE STACKADOOS W TORBIE

PLUS PLUS MINI TUBA 200 EL. UKŁADANKA WAFLE HERO CAR

PLUS PLUS KLOCKI KONSTRUKCYJNE MINI TUBA 200 EL. KLOCKI WAFLE HERO CAR

Tą propozycję gorąco polecamy jako klocki dla 3 latka, który jest gotowy, aby zdobywać kolejne umiejętności. Kolejnym z rodzajów klocków konstrukcyjnych są klocki waflowe. Jest to propozycja zdecydowanie dla starszych dzieci, ponieważ zestaw składa się z elementów o różnych kształtach i różnej wielkości. Wymaga on już dość wysokiej umiejętności łączenia i konstruowania.

Zabawa, jak w przypadku pozostałych rodzajów klocków polega na tym, aby zbudować unikalne budowle z elementów znajdujących się w zestawie. Klocki wafle zapewniają dziecku mądrą i kreatywną zabawę, podczas której maluchy wykorzystują swoją wyobraźnię do stworzenia wspaniałych konstrukcji.
Konstrukcyjne klocki dla dzieci, które przypadną do gustu każdemu maluchowi.

Klocki magnetyczne

Kolejnym rodzajem klocków, które potrafią zawładnąć całym domem rodzin z dziećmi są klocki magnetyczne. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli, ponieważ nie mogą oprzeć się fantastycznej zabawie ze swoimi pociechami jaką gwarantują tego typu zabawki.

Gorąco polecamy magnetyczne klocki dla 2 latka i starszych dzieci od znamienitej i cenionej na całym świecie marki PIXIO.
Zobacz również pozostałe klocki dla dzieci, które mogą Ci się spodobać.

GEOMAG KLOCKI MAGNETYCZNE SUPERCOLOR 42 EL.

GEOMAG KLOCKI MAGNETYCZNE SUPERCOLOR 42 EL.

PIXIO KLOCKI MAGNETYCZNE PIXIO 50 DESIGN SERIES

PIXIO KLOCKI MAGNETYCZNE PIXIO 50 DESIGN SERIES

SMART MAX MY FIRST FARM ANIMALS IUVI GAMES

SMART MAX KLOCKI MAGNETYCZNE MY FIRST FARM ANIMALS IUVI GAMES

Szeroki wachlarz różnego rodzaju klocków daje nam możliwość znalezienia idealnej pozycji dla każdego dziecka. Ta różnorodność umożliwia idealne dopasowanie zabawki do wieku dziecka odpowiadając wszystkim jego potrzebom edukacyjno-rozwojowym.

Zachwycające są korzyści i wpływ na rozwój dziecka płynące z układania klocków. Jednoznacznie zachęcają one do tego, aby traktować je jako doskonały prezent. Zachęcamy do podjęcia decyzji i zakupu zestawu, który przyniesie niesamowitą radość i wywoła szeroki uśmiech na twarzy dziecka.