Dowiedz się więcej o najlepszych propozycjach na prezent dla 5 latka i wybierz ten który z pewnością spodoba się Twojemu dzieci. Zobacz więcej!

Pomysły na prezent dla 5 latka ważne by wpierały zainteresowania dziecka

1. Janod wydrapywanka dla dzieci

JANOD WYDRAPYWANKA DLA DZIECI GRAFICZNE ZWIERZĄTKA

Wydrapywanka dla dzieci marki JANOD to świetny kreatywny zestaw dla każdego. W zestawie znajduje się 5 plansz z mocnego kartonu, na których znajdują się kolorowe stworzenia w cyrkowych strojach do zestawu dołączono również plastikowy patyczek do zdrapywania. Wszystkie obrazki pokryte są jednobarwną warstwą wierzchnią z konturami elementów. Zabawa polega na wydrapaniu wierzchniej warstwy obrazka gdzie następnie stopniowo ukazuje się efekt zdrapywania. Wydrapywanka dla dzieci Janod to ciekawa propozycja zabawy dla każdego dziecka. Pozwala na długie wyciszenie, jednocześnie zapewniając dobrą zabawę. Oprócz tego rozwija precyzję, kształtując koordynację oko-ręka. Pobudza wyobraźnię, pomysłowość oraz kreatywność. Po ukończeniu taki obrazek może być ładną ozdobą dziecięcego pokoju. Wydrapywanka dla dzieci Janod to fajny pomysł na prezent dla 5 latka.

Zobacz inne propozycje wydrapywanek dla dzieci.

 

Wydrapywanki

AKSJOMAT WYDRAPYWANKA Z RYSIKIEM KUCYK

DJECO WYDRAPYWANKA PIKNIK

AUZOU WYDRAPYWANKA DLA DZIECI RAJSKIE PTAKI

JANOD WYDRAPYWANKA DLA DZIECI KONIE I JEDNOROŻCE

2. Kolorowe Baloniki Zwariowany namiot

Zwariowany namiot świecący od marki Kolorowe Baloniki to fantastyczna, konstrukcyjna zabawka, która świeci w ciemności. Dedykowana dla dzieci od 5 roku życia. Pozwala dziecku na budowanie wytrzymałych i łatwych do przenoszenia ze względu na swoją lekkość przestrzennych budowli. Z zestawu patyków i kulek dziecko może zbudować takie konstrukcji jak np: iglo, domek, zamek, wieżę, tunel i wiele innych. Tak naprawdę istnieje nieskończenie wiele możliwości budowania, ale wszystko zależy od twórczości uczestników zabawy. Po zgaszeniu światła fluorescencyjne patyczki świecą się i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca i przyjemna. Gotową konstrukcję można nakryć kocem lub jakimś innym materiałem i budowla ukończona.

Zestaw zawiera 27 kulek (łączników) i 45 patyków, które w łatwy sposób łączą się ze sobą. Każdy element został wykonany z wysokiej jakości materiału, jest lekki i przyjemny w dotyku. Tego typu zabawa rozwija u dziecka umiejętności planowania, wizualno-przestrzenne, kreatywność oraz wyobraźnię. Zbudowane konstrukcje są tak duże, że dzieci mogą się w nich bawić. Zestaw do budowania bazy dla dzieci to świetny pomysł na zabawę w gronie rówieśników lub z najbliższą rodziną i rodzeństwem. Dzięki temu dzieci uczą się współpracy. Gwarantuje fantastyczną zabawę, którą można bawić się zarówno w domu jak i na dworze.

ZWARIOWANY NAMIOT ZESTAW DO BUDOWANIA BAZY ŚWIECĄCY W CIEMNOŚCI

3. Maped Creativ Zestaw artystyczny 50 elementów

Fantastyczny zestaw artystyczny 50 elementów Maped Creativ Doskonały zestaw, który sprawdzi się dla każdego małego artysty. W zestawie znajduje się aż 50 elementów, są to zarówno kredki, flamastry i kleje brokatowe. Wszystko to znajduje się w jednym pudełku, które ułatwia przechowywanie oraz przenoszenie. Kreatywna zabawa świetnie rozwija dziecko. Malowanie, kolorowanie czy tworzenie różnych prac plastycznych to idealne zajęcie na długie godziny. W każdym zestawie dodatkowo znajduje się tekturowy pojemnik do samodzielnego złożenia i pokolorowania. Zestaw artystyczny 50 elementów Maped Creativ to idealny pomysł na prezent. Rozwija zdolności takie jak: kreatywność, wyobraźnia, rozwija zdolności manualne i artystyczne dziecka.

 

 

MAPED CREATIV TABLICA PODŚWIETLANA DO RYSOWANIA DLA DZIECI PODWODNY ŚWIAT

Zestawy artystyczne

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY DLA DZIECI SZABLONY CYRKOWE ZWIERZĘTA

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY SPIRALE MOTYWY

SENTOSPHERE ZESTAW ARTYSTYCZNY DO MALOWANIA AKWARIUM

DJECO ZESTAW ARTYSTYCZNY DLA DZIECI MAZAKI

4. Janod Gra magnetyczna rzutki

JANOD MAGNETYCZNA GRA W RZUTKI WESOŁE MIASTECZKO

Magnetyczna gra w rzutki Wesołe miasteczko to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Zestaw składa się ze zwijanej na rolkę tarczy ze sznurkiem do jej zawieszenia, np. na ścianie, oraz z 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach – czerwonym i żółtym. Czarna tkanina tarczy ilustrowana jest motywami typowymi dla strzelnicy z wesołego miasteczka – balonami, kaczuszkami czy kołem fortuny.

Zastosowanie: Rzutkami należy celować w tarczę z odpowiedniej, ustalonej przez graczy odległości, w taki sposób, by trafić w oznaczone na niej punktowane miejsca. Celem gry jest zgromadzenie w trzech rzutach jak największej ilości punktów. Gracz, któremu się to uda, wygrywa.

 

Prezent dla 5 latka JANOD MAGNETYCZNA GRA W RZUTKI SMOKI

JANOD MAGNETYCZNA GRA W RZUTKI SMOKI

Gry zręcznościowe

Prezent dla 5 latka BS TOYS DREWNIANA GRA ZRĘCZNOŚCIOWA WYŚCIG LATARNIKÓW

BS TOYS DREWNIANA GRA ZRĘCZNOŚCIOWA WYŚCIG LATARNIKÓW

Prezent dla 5 latka TOOKY TOY GRA ZRĘCZNOŚCIOWA ZESTAW 46 EL.

TOOKY TOY GRA ZRĘCZNOŚCIOWA ZESTAW 46 EL.

Prezent dla 5 latka B. TOYS GRA ZRĘCZNOŚCIOWA ŁOWIENIE RYBEK ZMIENIAJĄCA KOLORY

B. TOYS GRA ZRĘCZNOŚCIOWA ŁOWIENIE RYBEK ZMIENIAJĄCA KOLORY

Prezent dla 5 latka ANOD DREWNIANA GRA BALANSOWA TROPIK

JANOD DREWNIANA GRA BALANSOWA TROPIK

5. Auzou zestaw 20 gier podróżnych

Auzou Podwodny świat to świetna propozycja na zabicie nudy w podróży. Piękna grafika podwodnego świata, rafy koralowej, muszel i wodnych stworów zachwyci każde dziecko. Zabawa polega na szukaniu ukrytych elementów oraz przechodzeniu przez labirynty. Z zebranych kart można ułożyć ogromny labirynt Miłośników liczenia z pewnością ucieszy sudoku do rozwiązania. Jest to idealny pomysł na prezent dla 5 latka.

 

Prezent dla 5 latka AUZOU 20 GIER RYSUNKOWYCH Z WYMAZYWALNYM DŁUGOPISEM MALI ODKRYWCY

AUZOU 20 GIER RYSUNKOWYCH Z WYMAZYWALNYM DŁUGOPISEM MALI ODKRYWCY

Prezent dla 5 latka AUZOU 20 GIER RYSUNKOWYCH Z WYMAZYWALNYM DŁUGOPISEM PODWODNY ŚWIAT

AUZOU 20 GIER RYSUNKOWYCH Z WYMAZYWALNYM DŁUGOPISEM PODWODNY ŚWIAT

6. Safari Ltd Zestaw figurek montessori układ słoneczny – prezent dla 5 latka uwielbiającego kosmos

SAFARI LTD® ZESTAW FIGUREK MONTESSORI UKŁAD SŁONECZNY

Zestaw figurek zawiera 8 planet i słońce Wszystko ręcznie malowane. Figurki są bardzo wysokiej jakości. Planety do zabawy i nauki, zapewnią mądrą rozrywkę dla dzieci. W zestawie znajdziemy takie planty jak: Słońce, Mercury, Venus, Mars, Ziemia, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun. Średnica Słońca to ok 3 cm a najmniejszej planety (Merkury) 1 cm.

Nasze propozycje innych zabawek od Safari Ltd.

 

Safari Ltd

SAFARI LTD EDUKACYJNY ZESTAW CYKL ŻYCIA PAJĄK

SAFARI LTD FIGURKI ZWIERZĄT Z LASU DESZCZOWEGO ZESTAW FIGUREK MONTESSORI TUBA

SAFARI LTD ZESTAW FIGUREK MONTESSORI CYKL ŻYCIA BIEDRONKI

SAFARI LTD FIGURKA KLACZ FRYZYJSKA

7. Auzou Zestaw kreatywny – doskonały prezent dla 5 latka dziewczynki

AUZOU ZESTAW KREATYWNY DINOZAURY

Auzou Dinozaury to rozwijający kreatywność i zdolności manualne zestaw plastyczny dla wszystkich miłośników dinozaurów. Szablony dinozaurów oraz dołączone karty mogą służyć do stworzenia wyjątkowych prac, które mogą stać się dekoracją pokoju. Korzystając z papierowych zabawek dziecko może tworzyć własne animacje.
Zestaw zawiera: 5 kolorowych flamastrów, 3 tablice z szablonami dinozaurów, 6 ozdób do animacji, 6 papierowych zabawek do własnoręcznego pokolorowania oraz 70 naklejek piankowych. Zestaw kreatywny Auzou to ciekawy pomysł na prezent dla 5 latka.

 

Auzou

AUZOU BAJKOWA SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ

AUZOU NAKLEJKI DLA DZIECI 500 EL. KSZTAŁTY ZIMA

AUZOU MINI PUZZLE DLA DZIECI HELLO NEW YORK 130 EL.

AUZOU NAKLEJKI DLA DZIECI ZESZYT DINOZAURY

8. Djeco Szablony do rysowania pojazdy

DJECO SZABLONY DO RYSOWANIA POJAZDY

Szablony do odrysowania od marki Djeco to wyjątkowo prosty sposób, aby nasze dziecko nauczyło się rysować. Wystarczy, że dziecko będzie obrysowywało po konturze dany pojazd, a następnie je pokoloruje. Te pojazdy to dla najmłodszych dzieci znakomity sposób na przyjemną i wielogodzinną zabawę połączoną z nauką rysowania. Podaruj swojemu maluszkowi doskonały prezent, który z pewnością przypadnie mu do gustu. Szablony do odrywania idealnie sprawdzą się jako niewielki prezent dla 5 latka.

 

Prezent dla 5 latka DJECO SZABLONY DO RYSOWANIA POJAZDY

DJECO SZABLONY DO RYSOWANIA POJAZDY

Prezent dla 5 latka DJECO SZABLONY DO RYSOWANIA DINOZAURY

DJECO SZABLONY DO RYSOWANIA DINOZAURY

9. Auzou zestaw artystyczny księżniczki

Zestaw artystyczny do zdobienia księżniczki od Auzou to kreatywny zestaw 3D zawierający 5 księżniczek do samodzielnego zdobienia. Stwórz piękne suknie dla księżniczek. Doskonały pomysł na prezent dla 5 latki. Zestaw DIV księżniczki z pewnością zachwycą każdą małą dziewczynkę, która uwielbia kreatywną zabawę.
Podczas tworzenia maluch rozbudza swoją wyobraźnię, uczy się cierpliwości i ćwiczy zdolności manualne.

AUZOU ZESTAW KREATYWNY WYDRAPYWANKA – PRZEBRANIE DLA DZIEWCZYNKI DIY

10. Hulajnoga Scoot&Ride

Dzieci mają ogromną potrzebę ruchu. Aktywność fizyczna pobudza rozwój układu nerwowego, a to z kolei przyspiesza rozwój motoryki (ogólnej sprawności fizycznej – jako form ruchowych i czynności manualnych). Ograniczenie aktywności ruchowej zdecydowanie wpływa na opóźnienie ważnych funkcji rozwoju dzieci. Dlatego też w początkowych latach życia szczególnie warto inwestować w ruch dziecka zarówno poprzez aktywność na świeżym, powietrzu, jak i odpowiedni rodzaj zabaw w środowisku domowym. Hulajnoga to idealny prezent dla 5 latka.

 

Scoot and ride

Prezent dla 5 latka SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT KIWI

SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT KIWI

SCOOTANDRIDE MY FIRST EWOLUCYJNY JEŹDZIK PCHACZ 3W1 ROSE 6 M+

Prezent dla 5 latka SCOOTANDRIDE ZESTAW HULAJNOGA I KASK REFLECTIVE 2 W 1 STEEL

SCOOTANDRIDE ZESTAW HULAJNOGA I KASK REFLECTIVE 2 W 1 STEEL

Prezent dla 5 latka SCOOTANDRIDE ZESTAW HULAJNOGA I KASK 2 W 1 FOREST

SCOOTANDRIDE ZESTAW HULAJNOGA I KASK 2 W 1 FOREST