Przeczytaj więcej o zestawach artystycznych dla dzieci. Zainspiruj się nasz zestaw artystyczny, który wspiera rozwój podstawowych umiejętności podczas miłej i przyjemnej zabawy. Dowiedz się więcej!

Zestaw artystyczny pomaga rozwijać koordynację oko-ręka, poprawia sprawność manualną, wzmacnia wyobraźnię i poprawiają koncentrację. Dzieci będą się świetnie bawić tą zabawką w sposób, który poprawi ważne obszary rozwoju! Taka zabawa świetnie wpływa na ważne sfery rozwoju dziecka:

  • Sprawność manualna
  • Wyobraźnia i kreatywność
  • Rozwój talentu plastycznego
  • Wiara we własne zdolności

Wybierając zestawy artystyczne dla dzieci, należy upewnić się, że są one odpowiednie dla ich wieku. Proste kolorowanki, książeczki z naklejkami i kolorowanki przestrzenne są dobre dla małych dzieci, natomiast bardziej skomplikowane zestawy (duże zestawy artystyczne) są lepsze dla starszych dzieci.

W tym miejscu przygotowaliśmy najlepsze propozycje zabawek dla maluchów – od zabawki dla dwulatka po sześciolatka. Jeśli zastanawiasz się, które zabawki spośród tak ogromnego wyboru są warte Twoich pieniędzy, zapraszamy do odkrywania najlepszych z nich razem z nami!

Zestaw artystyczny dla dzieci niejedno ma imię

W każdym dziecku tkwi iskra kreatywności. Dzięki niej dzieci próbują wyrazić siebie na tysiące różnych sposobów. Zestaw artystyczny dla dzieci może pomóc maluchom w odkrywaniu własnej kreatywności i rozwijaniu zdolności manualnych. Zestaw artystyczny ten wspiera talent plastyczny Twojego dziecka, dzięki czemu zawsze będzie się nim interesować i rozwijać swoją pasję, a to przełoży się na zaspokojenie potrzeby rozwoju.

Taki zestaw plastyczny to świetny pomysł na pozytywny start w przyszłość!

 

Zestaw artystyczny AUZOU MALOWANIE PIASKIEM ZWIERZĄTKA

AUZOU ZESTAW KREATYWNY MALOWANIE PIASKIEM ZWIERZĄTKA

Zestaw artystyczny JANOD WYDRAPYWANKA DLA DZIECI GRAFICZNE ZWIERZĄTKA

JANOD WYDRAPYWANKA DLA DZIECI GRAFICZNE ZWIERZĄTKA

Zestaw artystyczny APLI KIDS WYDRAPYWANKA WRÓŻKI

APLI KIDS WYDRAPYWANKA WRÓŻKI

 

Kolorowanki dla dzieci to świetna okazja do nauki rysowania

Większość dzieci wspomina kolorowanki z sentymentem, prawdopodobnie dlatego, że sprawiają im one tak wiele radości. Kolorowanki dla dzieci to uniwersalna zabawka, która zapewnia przyjemne zajęcia. Kolorowanki dla dzieci szeroko wpływają na rozwój dziecka – kolorowanie rozwija sprawność manualną poprzez poruszanie rączką. Pobudza kreatywność dziecka, które nabiera pewności siebie, ponieważ widzi rezultaty swoich wysiłków i jest z nich zadowolone, dzięki czemu za każdym razem staje się bardziej kreatywne.

Kolorowanki

Zestaw artystyczny AUZOU KOLOROWANKA WODNA OCEAN

AUZOU KOLOROWANKA WODNA OCEAN

Zestaw artystyczny DJECO KOLOROWANKA Z FARBAMI KOLOROWE ZWIERZĘTA

DJECO KOLOROWANKA Z FARBAMI KOLOROWE ZWIERZĘTA

MELISSA AND DOUG KOLOROWANKA WODNA WATER ŚCIEŻKI POJAZDÓW

Zestaw artystyczny LITTLE DUTCH KOLOROWANKA DLA DZIECKA

LITTLE DUTCH KOLOROWANKA DLA DZIECKA

Kropla wody odkryje nowy świat – zestawy artystyczne w formie kolorowanek wodnych

Malowanki dla dzieci to świetna zabawa, które lubią chwytać za pędzel i używać farb do tworzenia obrazów. Z naszymi  malowankami dla dzieci możesz tworzyć piękne arcydzieła. Wystarczy podnieść i pomalować tam, gdzie chcesz, i cieszyć się swobodą popełniania błędów! Te książeczki to świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych. Malowanki dla dzieci pomagają rozwijać wyobraźnię i stanowią pomost do odkrywania nieznanych źródeł kreatywności. I z pewnością staną się niezastąpioną zabawą w wolnym czasie.

Kolorowanki dla dzieci

Zestaw artystyczny AUZOU ZACZAROWANY LAS

AUZOU KOLOROWANKA AKWARELOWA ZACZAROWANY LAS

Zestaw artystyczny AUZOU DZIKIE ZWIERZĘTA

AUZOU KOLOROWANKA WODNA DZIKIE ZWIERZĘTA

Zestaw artystyczny AUZOU KSIĘŻNICZKI

AUZOU KOLOROWANKA WODNA KSIĘŻNICZKI

Kredki dla dzieci – stożkowe dla maluchów a grube drewniane dla starszych dzieci

Do kolorowania naszych kolorowanek potrzebne są oczywiście kredek! Do wyboru jest wiele rodzajów kredek: kolorowe, świecowe, drewniane… Najlepsze są te, które mają ładne obrazki w pudełku! Kredki w formie kolorowych kamieni staną się wielkim faworytem i bezcenną zabawą. Coraz częściej pojawiają się kredki w ciekawych kształtach, na przykład w formie stożków. Oryginalne kredki dla dzieci Crayon staną się Twoimi ulubionymi narzędziami twórczymi do tworzenia wspaniałych dziecięcych dzieł. Specjalny kształt kredek ułatwia ich trzymanie, a ich żywe kolory zainspirują maluchy do tworzenia dzieł sztuki.

Kredki dla dzieci

PETIT COLLAGE ZESTAW DO NAUKI RYSOWANIA ZWIERZĘTA

PETIT COLLAGE ZESTAW DO NAUKI RYSOWANIA ZWIERZĘTA

CARIOCA BABY KREDKI JUMBO 3W1 10 KOLORÓW

CARIOCA BABY KREDKI JUMBO 3W1 10 KOLORÓW

PLAYON CRAYON KREDKI STOŻKOWE PRIMARY

PLAYON CRAYON KREDKI STOŻKOWE PRIMARY

Masy plastyczne to doskonałe zestawy artystyczne. Bo piękno tkwi w prostocie:)

Tworzenie wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić, to świetna zabawa! Plastelina ma do tego doskonałe właściwości – można z niej uformować wszystko, co się chce. Dzieci mogą ćwiczyć swoją wyobraźnię i kształtować urocze postacie i kształty za pomocą plasteliny, która jest wykonana z tworzywa sztucznego. Plastelina może pomóc dzieciom w rozwijaniu talentów artystycznych. Swobodne kształtowanie pozwala dzieciom wyrazić swoją nieograniczoną wyobraźnię, a nauka przez zabawę daje możliwość rozwijania drobnych umiejętności motorycznych. Masa plastelinowa to ulubiona zabawka kreatywna wszystkich maluchów. Masa plastelinowa to idealna zabawka dla chłopców i dziewczynek  – zabawki dla 2 latka, 3 latka i starszych dzieci.

Djeco plastelinowa masa dla dzieci, która może Ci się spodobać!

DJECO MASA PLASTYCZNA 4 SZT. PLAIN

DJECO MASA PLASTYCZNA 4 SZT. PLAIN

DJECO MASA PLASTYCZNA 4 SZT BROKATOWA

DJECO MASA PLASTYCZNA 4 SZT BROKATOWA

DJECO MASA PLASTYCZNA 4 SZT. SWEET

DJECO MASA PLASTYCZNA 4 SZT. SWEET

Pełną ofertę zestawów artystycznych oraz wielu innych zabawek znajdziesz u partnera artykułu 4kidspoint.pl