Przeczytaj więcej o bestsellerowych bidonach b.box, które cieszą się swoją popularnością na całym świcie. Zainspiruj się naszymi propozycjami i wybierz idealny kubek dla swojego malucha. Dowiedz się więcej!

Szukasz najlepszego kubka, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Takiego bidonu dla dzieci, o który nie będziesz się obawiać, że zaleje całą torebkę? Będzie bezpieczny i wygodny podczas użytkowania? Nebule odpowiada na te i inne pytania twierdząco – Rozwiązaniem jest doceniany przez wiele maluchów i rodziców bidon dla dzieci ze słomką!

Dlaczego kubek B.box jest taki wyjątkowy?

B.BOX KUBEK WIELOFUNKCYJNY NIEKAPEK 4W1 240 ML MALINOWY

 

Bidony dla dzieci ze słomką posiada wiele zalet. Po pierwsze został wyposażony w nowoczesną rurkę, dzięki której dziecko może pić napój do ostatniej kropelki. Po drugie, ten bidon dla dzieci ma możliwość picia tak jak z butelki, to znaczy przechylając go do góry nogami. Przede wszystkim szczelne zamknięcie zapobiega przed wylaniem i przeciekaniem zawartości kubka. Kubek idealnie sprawdzi się w domu, na spacerze, jak i w podróży. Szeroki otwór bidonu oraz specjalna szczoteczka do słomki ułatwiają utrzymanie w czystości. Ważne jest również to, że bidon posiada klapkę, która po nasunięciu blokuje dostęp do słomki, co tez uniemożliwia jej zabrudzenie.

Słomka ma odpowiednią grubość i nie trzeba wielkiej siły dla niemowlaka by się napić, co jest czasami problemem w przypadku innych bidonów. Bidon działa w każdą stronę (również po przekręceniu do góry nogami, słomka opada zgodnie z grawitacją). W przypadku innych bidonów przy niedużej ilości płynu picie jest utrudnione, bo słomka pod kątem nie pozwala pobrać płynu. Tu nie ma tego problemu. Mała ilość napoju czy wody nie stanowi problemu. 

 

B.BOX BIDON Z OBCIĄŻONĄ SŁOMKĄ NIEKAPEK TUTTI FRUTTI BY GELATO

B.BOX BIDON Z OBCIĄŻONĄ SŁOMKĄ NIEKAPEK BOYSENBERRY BY GELATO

B.BOX BIDON Z OBCIĄŻONĄ SŁOMKĄ NIEKAPEK BUBBLEGUM BY GELATO

A co myślą o nim użytkownicy?

B.BOX KUBEK WIELOFUNKCYJNY NIEKAPEK 4W1 ZESTAW 240 ML CYTRYNOWY

Łatwe czyszczenie, szybka nauka picia przez dziecko, bezpieczeństwo i lekkość – takie opinie pojawiają się najczęściej. 

Porównując najlepsze kubki niekapki, bidon B.Box jest w wielu rankingach prezentowany w czołówce produktów.