Dzieci kochają zabawki Little Dutch i nic w tym dziwnego. Szczególną uwagę zwracają na kolorowe i wydające dźwięki przedmioty, które oprócz tego, że bawią, to bardzo często również uczą. Obecnie dostępnych jest wiele zabawek, które są tworzone w odpowiedzi na potrzeby, które są sygnalizowane przez dorosłych.

Bardzo wielu rodziców dokonując wyboru przed zakupem, szczególną uwagę zwraca na to, aby dana zabawka miała wpływ na rozwój dziecka, a do tego, żeby jej wykonanie było solidne i bezpieczne dla dziecka. Dlatego też poniżej kilka ciekawych propozycji renomowanej marki Little Dutch.

Ranking zabawek Little Dutch

Najchętniej kupowanymi produktami dla dzieci są przede wszystkim zabawki kreatywne, najczęściej wykonane z drewna. Zabawki drewniane tak kochane przez dzieci i dorosłych rozwijają wyobraźnię przestrzenną, kreatywność i ćwiczą logiczne myślenie
Drewno z uwagi na ponadczasowy charakter i trwałość to materiał, który cieszy się popularnością w naszych mieszkaniach. Pięknie wykonane sprzęty, mają ogromne znaczenie zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Dorosłym dają poczucie spełnienia estetycznego, gdyż mogą dopasować zabawki do aranżacji panujących w domu, a dla dzieci mają wartość edukacyjną i estetyczną. Ładnymi i kolorowymi zabawkami dzieci chętniej się bawią.

1. Drewniana tęcza

Kupując zabawki kreatywne dla dziecka, nie można przejść obojętnie obok pięknie wykonanej tęczy, która może mieć wiele zastosowań.
Drewniana tęcza składa się z 8 okręgów, które do siebie pasują. Każdy z okręgów ma inną wielkość, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako pobudzająca kreatywność zabawka.

Oprócz układania z niej tęczy, okręgi można wykorzystać do budowy ciekawych mostów, tuneli i innych konstrukcji, które sprawią radość. Drewniana tęcza jest wykonana z drewna i jest bezpieczna dla dzieci.

LITTLE DUTCH TĘCZA BŁĘKIT

LITTLE DUTCH TĘCZA RÓŻ

2. Instrumenty dla dzieci

Instrumenty dla dzieci to niezwykle ważne zabawki, które ćwiczą słuch, pozwalają doskonalić poczucie rytmu, a także dają dzieciom wiele radości.
Najczęściej wybierana jest gitara dla dzieci około 3-letnich i cymbałki dla maluchów, które mają 2 lata. Instrumenty mogą okazać się wspaniałym prezentem dla maluszka, który kocha pląsać w rytm muzyki.

Dzięki takim zabawkom samodzielnie będą mogły tworzyć własną muzykę, ciesząc się radosną zabawą przez długi czas. Muzyka ma również udowodnione działanie terapeutyczne i potrafi wpłynąć na nastrój, dlatego rodzice często wykorzystują zabawki muzyczne do uspokojenia dzieci.

LITTLE DUTCH DREWNIANE CYMBAŁKI RÓŻ

LITTLE DUTCH DREWNIANE CYMBAŁKI BŁĘKIT

3. Zjeżdżalnie i gry zręcznościowe

Kolejnymi chętnie wybieranymi produktami dla najmłodszych są zabawki edukacyjne. Ich zadaniem jest rozwijanie umiejętności logicznego i abstrakcyjnego myślenia, zmysłu analitycznego.
Bardzo często dziecko po otrzymaniu takiej zabawki bezwiednie uczy się, jak działa ciąg przyczynowo skutkowy, a także ćwiczy swoją pamięć.

Zabawki edukacyjne są dostępne dla dzieci w każdym wieku, dlatego z łatwością dobierzemy upominek do możliwości dziecka, bazując na jego wieku.

LITTLE DUTCH DREWNIANA ZJEŻDŻALNIA RÓŻ FLOWERS

LITTLE DUTCH DREWNIANA ZJEŻDŻALNIA BŁĘKIT

4. Little Dutch Drewniana kostka edukacyjna

Ta niezwykła kostka edukacyjna wykonana z najlepszej jakości drewna, będzie wspaniałym prezentem z okazji pierwszych urodzin maluszka. Pokochają ją zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, którzy spędzą przy niej długie godziny.

Każda ściana kostki to zupełnie inne ciekawe zadania, które są niezwykle absorbujące i ciekawe dla małego dziecka. Kostka edukacyjna jest utrzymana w pięknej stonowanej kolorystyce, która idealnie wkomponuje się do pastelowych dziecięcych pokoi.

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA MIĘTA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA MIĘTA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA RÓŻ FLOWERS

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA RÓŻ FLOWERS

Drewno jest ponadczasowe i wróciło do łask mimo tego, że przez jakiś czas to plastikowe zabawki królowały na półkach małych dzieci.

Wykonane są z niego przeróżne zabawki drewniane, którym warto poświęcić uwagę. W szczególności wtedy, gdy wybieramy prezent dla jakiegoś znajomego dziecka, któremu chcemy podarować coś trwałego i ponadczasowego.

5. Little Dutch Drewniana kuchnia dla dzieci

Bardzo popularną zabawką, o której marzy każda dziewczynka, jest kuchnia, którą mogłaby się bawić, naśladując domowe czynności, wykonywane każdego dnia przez rodziców.
To ogromnie ważna zabawka, która przede wszystkim wspomaga rozwój dziecka, a do tego może mieć nietuzinkowy wygląd, tak jak drewniana kuchnia dla dzieci od Little Dutch, która cała pomalowana jest wodnymi farbami, bezpiecznymi dla dzieci.

Kuchnia wyposażona jest w przybory i sprzęty, które na co dzień znajdują się w każdej prawdziwej kuchni. Do tego realistyczne odwzorowanie zachęca do wielogodzinnych zabaw, które przyniosą wiele radości.

LITTLE DUTCH MINI KUCHNIA DLA DZIECI

6. Ekspres do kawy

Jeśli dziecko posiada już taką kuchnię, to warto pokusić się o zakup dodatkowych sprzętów zachowanych w podobnej kolorystyce jak ekspres do kawy.

Ekspres do kawy sprawdzi się tam idealnie i doskonale wkomponuje się w resztę wyposażenia, które posiada drewniana kuchnia dla dzieci. Ekspres do kawy to nie tylko pięknie wykonana maszyna, ale również dwie filiżanki i aż 6 różnych wkładów kawowych, które pozwolą dzieciom na świetną zabawę.

LITTLE DUTCH DREWNIANY EKSPRES DO KAWY

7. Domek dla lalek i lalki

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent dla małej księżniczki może być domek dla lalek. Podobnie jak w przypadku kuchni, dobrze jest wybrać estetycznie wykonaną zabawkę, która posłuży przez długie lata .

Domek dla lalek nie może oczywiście funkcjonować bez małych właścicielek, dlatego dobrze jest też dokupić do zestawu lalki, które będą pasować do domku. Warto pamiętać, że większość domków dla lalek jest zaprojektowana pod konkretne lalki. Dlatego też próbując stworzyć zestaw, dobrze jest sprawdzić, czy wszystko będzie do siebie pasować.

Każda marka oferuje również akcesoria dla lalek, które mogę w nieskończoność poszerzyć świat, w którym bawi się Twoje dziecko. Dodatkowym atutem posiadanie domku dla lalek i kuchni jest możliwość organizowania wystawnych przyjęć dla lal i ich koleżanek. Dzieci chętnie korzystają również z funkcji, jakie daje im ekspres do kawy i z radością będą serwować espresso, cappuccino czy latte.

LITTLE DUTCH DREWNIANY DOMEK DLA LALEK

LITTLE DUTCH ZESTAW KUCHENNY

8. Little Dutch Warsztat dla dzieci

Kolejna pięknie wykonaną zabawką z drewna jest warsztat dla dzieci, który będzie wymarzonym prezentem dla sprytnego małego majsterkowicza. Ogromnym atutem tej przepięknej zabawki, jest jakość wykonania i zastosowanie bezpiecznych farb, którymi został pomalowany cały warsztat dla dzieci.

To farby opracowane na bazie wody, które bez obaw można stosować w dziecięcych pokojach, w miejscach, w których dzieci mają dostęp do pomalowanych nimi elementów.

LITTLE DUTCH WARSZTAT DLA DZIECI DREWNIANY

LITTLE DUTCH MINI WARSZTAT DLA DZIECI DREWNIANY

9. Wielopoziomowy garaż drewniany dla dzieci

Ciekawą alternatywą dla warsztatu, może być równie pięknie wykonany wielopoziomowy garaż drewniany.
Jest on wyposażony w drewniany podnośnik samochodów, co dodaje mu atrakcyjności i sprawi, że dzieci spędzają przy nim długie godziny.

Podobnie jak wcześniej drewniana kuchnia dla dzieci i warsztat, garaż drewniany jest pomalowany farbami wodnymi, które zapewniają dzieciom bezpieczeństwo.

LITTLE DUTCH GARAŻ WIELOPOZIOMOWY

10. Karuzelki Little Dutch

Szukając prezentu dla niemowlaka, wiele osób zastanawia się, czym może bawić się tak małe dziecko. Okazuje się, że na najmłodszych czeka całkiem spora i ciekawa oferta.

Zabawki dla niemowląt to zazwyczaj produkty, których celem jest stymulacja rozwoju psychoruchowego małego dziecka. Trzeba jednak pamiętać, że zazwyczaj przedmioty, które dajemy niemowlętom, prędzej czy później wylądują w ich buzi, dlatego zawsze należy wybierać takie zabawki dla niemowląt, które posiadają atesty i mają wysoką jakość.

LITTLE DUTCH KARUZELA DO ŁÓŻECZKA FLOWERS & BUTTERFLIES

LITTLE DUTCH KARUZELA DO ŁÓŻECZKA FLOWERS & BUTTERFLIES

LITTLE DUTCH KARUZELA DO ŁÓŻECZKA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH KARUZELA DO ŁÓŻECZKA SAILORS BAY

11. Przytulanki dla maluszków

Do najczęściej wybieranych upominków należą przytulanki, które są uwielbiane przez małe dzieci, które lubią miękkie i delikatne materiały.

Decydując się na zakup przytulanki, należy sprawdzić, czy spełniają one europejskie standardy bezpieczeństwa, które zagwarantują, że dana zabawka może być używana przez dziecko od jego pierwszych dni życia.

LITTLE DUTCH LALKA PRZYTULANKA JULIA 35 CM

LITTLE DUTCH LALKA DLA DZIECKA PRZYTULANKA WRÓŻKA ELLA

LITTLE DUTCH LALKA DLA DZIECKA PRZYTULANKA WRÓŻKA MIA

12. Mata edukacyjna dla niemowląt

Trafnym prezentem dla rodziców, którym urodziło się dziecko, jest mata edukacyjna wyposażona w zabawki sensoryczne.

To produkt dla dzieci, którego zadaniem jest wsparcie rozwoju zmysłu wzroku, słuchu i dotyku. Mata edukacyjna jest bezpieczna dla skóry dziecka i niezwykle atrakcyjna dla ciekawskiego maluszka, który rozpoczyna swoją aktywność. Będzie doskonała dla niemowląt od 1 roku życia.

LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA AKTYWIZUJĄCA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA AKTYWIZUJĄCA SAILORS BAY

Każda okazja do sprawienia prezentu jest dobra. Dlatego warto wykorzystać sytuację i uczcić początek przedszkolnej przygody drobnym upominkiem lub całym zestawem rzeczy, które przydadzą się małemu dziecku.

Podstawowe wyposażenie przedszkolaka to przede wszystkim lunchbox, plecak przedszkolaka i bidon dla dziecka. 
Dokonując zakupu, dobrze jest zdecydować się na produkty ekologiczne, których zakup przyniesie radość dziecku i pożytek dla środowiska.

13. Plecak dla przedszkolaka

Plecak Little Goose to wspaniały wybór dla dziecka, które zaczyna swoje podróże lub, które rozpocznie przygodę z przedszkolem.

Ma niezwykle unikalny wygląd i świetne wyposażenie między innymi w pas piersiowy. Plecak przedszkolaka to nie tylko piękny i estetyczny wygląd, ale również dbałość o ekologiczne wykonanie. 

LITTLE DUTCH PLECAK DLA DZIECKA FLOWERS & BUTTERFLIES

LITTLE DUTCH PLECAK DLA DZIECKA FLOWERS & BUTTERFLIES

LITTLE DUTCH PLECAK DLA DZIECKA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH PLECAK DLA DZIECKA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH PLECAK DLA DZIECKA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH PLECAK DLA DZIECKA SAILORS BAY

14. Bidon dla dziecka

Dbałość o środowisko naturalne jest ogromnie ważna, dlatego warto kupić bidon dla dziecka, który nauczy malucha, że przed każdym wyjściem może zabrać swój ulubiony napój z domu.

Warto wpajać dziecku od samego początku, że używanie jednorazowych butelek, generuje niepotrzebnie śmieci, a bidon przyczyni się do ich redukcji. Dlatego też materiały, które zostały wykorzystane do produkcji bidonu to nietłukące tworzywa, stal nierdzewna i tritan. Do tego bidon nie zawiera ftalanów i BPA. Poza tym, posiadanie takiego bidonu jest niezwykle wygodne i praktyczne.

LITTLE DUTCH BIDON DLA DZIECKA MEPAL 400ML SAILORS BAY

LITTLE DUTCH BIDON DLA DZIECKA MEPAL 400ML SAILORS BAY

LITTLE DUTCH BIDON MEPAL 400ML LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH BIDON MEPAL 400ML LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH BIDON DLA DZIECKA MEPAL 400ML FLOWERS & BUTTERFLIES

LITTLE DUTCH BIDON DLA DZIECKA MEPAL 400ML FLOWERS & BUTTERFLIES

15. Lunchbox do przedszkola

LITTLE DUTCH LUNCHBOX DLA DZIECI MEPAL LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH LUNCHBOX DLA DZIECI MEPAL LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH LUNCHBOX DLA DZIECI MEPAL SAILORS BAY

LITTLE DUTCH LUNCHBOX DLA DZIECI MEPAL SAILORS BAY

Lunchbox to ostatni element kompletu, który powinniśmy kupić dla naszego dziecka, aby wygodnie rozpoczęło przygodę w przedszkolu.

Podsumowując bidon dla dziecka i lunchbox to produkty wielorazowego użytku, które pozwolą dziecku na codzienne zabieranie ze sobą ulubionych kanapek i wody.