Podczas kąpieli noworodka warto zadbać o ciekawe zabawki do wody, które zainteresują maluszka i sprawią, że codzienna pielęgnacja będzie dla niego ogromną przyjemnością. Kąpiel dziecka to jedna z niezbędnych czynności w ciągu dnia. W pierwszych tygodniach życia noworodka taką formę pielęgnacji wykonujemy nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Wraz z upływającym czasem ta czynność pojawia się coraz częściej, aż w końcu na dobre zagości w wieczornej rutynie każdego dnia.

Kiedy miną pierwsze emocje i ostrożności rodzica, związane z początkowymi kąpielami noworodka, każda kolejna kąpiel może zamienić się w fantastyczną przygodę. Jest to dla dziecka kolejna okazja do zabawy, dlatego, aby umilić każdemu zarówno maluchowi jak i rodzicom codzienną kąpiel warto wyposażyć się w zabawki do wody.

W większości przypadkach już sam pobyt w wodzie dostarcza maluchom ogromnej ilości radości, ponieważ dzieci uwielbiają chlapać, psikać i przelewać. Dlatego kiedy urozmaicimy kąpiel zabawkami do wody z pewnością zobaczymy szeroki uśmiech na twarzy malucha.
Potrafią one zachęcić do kąpieli również te dzieci, które nie przepadają za tą rutynową czynnością. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu, w którym znajdują się m.in. zabawki do kąpieli dla dziecka od znamienitych i cenionych na całym świecie producentów takich jak Boon, Yookidoo, Quut, Janod i innych.

 

Zabawki kąpielowe dla niemowlaka

Zabawka kąpielowa SES WĘDKOWANIE W KĄPIELI

SES WĘDKOWANIE W KĄPIELI

BLING2O OKULARY DO PŁYWANIA  AQUA2UDE PŁOMIENIE SZARO-CZERWONE

Zabawka kąpielowa LILLIPUTIENS PACYNKI NA PALCE RYBKI 5 EL.

LILLIPUTIENS PACYNKI NA PALCE RYBKI 5 EL.

 

LILLIPUTIENS PACYNKI NA PALCE DO KĄPIELI RYBKI 5 EL.

Wszystkie zabawki do kąpieli dla dzieci, a w szczególności dla tych poniżej 2 lat powinny bezpieczne podczas użytkowania. Przede wszystkim warto wybierać zabawki do kąpieli wykonane z najwyższej jakości materiałów pozbawionych szkodliwych związków BPA, ftalanów czy ołowiu. Ponadto zabawki do kąpieli dla niemowlaka powinny być dostosowane do etapu rozwoju dziecka.

W ten sposób unikniemy zniechęcenia do zabawy zbyt trudną lub zbyt łatwą zabawką do wody. Gorąco polecamy szeroki wachlarz zabawek do kąpieli dla niemowlaka, w tym wirujące trybiki, wyścig kaczuszek, książeczka do kąpieli, wiaderka do wody, łódki i wiele innych. Atrakcyjne zabawki do kąpieli Yookidoo z roku na rok zyskują coraz większe zainteresowanie wśród dzieci na całym świecie. Wyróżniają się wysoką jakością, starannym wykonaniem oraz walorami edukacyjnymi. Zabawki do kąpieli Yookidoo wspierają dziecięcą kreatywność, rozwijają zdolności motoryczne i ćwiczą koordynację dziecka.

Zabawka kąpielowa B.TOYS SERIA LAND OF B. ROZKRĘCANE SIKAWKI Z PIESKIEM

B.TOYS SERIA LAND OF B. ROZKRĘCANE SIKAWKI Z PIESKIEM

LITTLE DUTCH KSIĄŻECZKA DO KĄPIELI LITTLE GOOSE

Zabawka kąpielowa YOOKIDOO FONTANNA WYŚCIG KACZUSZEK 

YOOKIDOO FONTANNA WYŚCIG KACZUSZEK

Zabawki do wanny dla 2 latka

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo również szeroki wachlarz zabawek dla 2 latka. Są to nieco bardziej zaawansowane zabawki, które potrafią dostarczyć maluchowi odpowiedniej ilości rozrywki oraz pożytecznej nauki.

Jest to najlepsze połączenie, dzięki któremu dziecko podczas przyjemnej zabawy zdobywa podstawowe umiejętności. Zabawki do wody dla dziecka w wieku 2 lat powinny dostarczać odpowiedniej ilości bodźców wspierających rozwój malucha.

Do takich zabawek możemy zaliczyć gumowe zabawki w postaci prześlicznych zwierzątek oraz zabawki do wody przyssawki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Djeco, w której dostępne są zarówno zestawy jak i pojedyncze egzemplarze gumowych zabawek . Zabawki do wody przyssawki to jedne z najczęściej wybieranych produktów w tej kategorii. Obecność przyssawek umożliwia wielogodzinną zabawę na różne sposoby, która jest uzależniona wyłącznie od wyobraźni i kreatywności dziecka. Zabawki do kąpieli przyssawki można umieścić na płaskiej powierzchni takiej jak wanna, kafelki na ścianie oraz drzwi kabiny prysznicowej.

Zabawka kąpielowa DUMEL DISCOVERY RAJSKA WYSPA

DUMEL DISCOVERY RAJSKA WYSPA

Zabawka kąpielowa YOOKIDOO LEJEK SŁOŃ SZARY

YOOKIDOO LEJEK SŁOŃ SZARY

JANOD ZESTAW WIADEREK  ZWIERZĄTKA 5 ELEMENTÓW

Zabawki do wody dla 3 latka

JANOD GRA MEMORY DO KĄPIELI ZWIERZĄTKA 24 ELEMENTY

Większość dzieci w wieku 3 lat zaprzyjaźniło się z codzienną pielęgnacją każdego wieczoru jaką jest kąpiel. Niektóre maluch nawet wyczekują, aż nadejdzie ten moment, w którym będą mogły znów pobawić się w wodzie.

Zabawki dla 3 latka dostępne w naszym sklepie dbają o rozwój dziecka i wspierają jego zdolności. Ćwiczą dziecięcą koordynację, uczą logicznego myślenia i rozwijają wyobraźnię dziecka. Gorąco polecamy puzzle do kąpieli dla dzieci. Jest to idealny pomysł na prezent dla 3 latka. Z pewnością spodoba się każdemu maluchowi.

Zabawki do wody dla dziewczynki nie różnią się specjalnie od tych dla chłopców. Mogą wyróżniać się jedynie kolorem, ponieważ z doświadczenia wiemy, że chłopcy preferują kolor niebieski, a dziewczynki uwielbiają wszystkie odcienie różu. Zabawki do kąpieli dla dziewczynki i dla chłopca gwarantują świetną zabawę i przyjemną atmosferę podczas codziennej pielęgnacji.

JANOD PUZZLE  MAPA ŚWIATA 28 ELEMENTÓW

JANOD PUZZLE PIANKOWE MIX AND MATCH ZWIERZĄTKA

QUUT PUZZLE PIANKOWE QUUTOPIA PARADA ZWIERZĄT

Boon zabawki

Wśród najpopularniejszych zabawek do kąpieli znajdują się również rurki, zębatki i przyssawki od marki Boon. Dostarczają fantastycznych przygód dzieciom w każdym wieku. Boon zabawki do kąpieli zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a swoim niebanalnym designem i kolorystyką zachwycają nie tylko dzieci, ale również i dorosłych.

BOON  ZĘBATKI COGS COOL KOLOR