Oryginalne prezenty dla niemowlaka, wśród których z pewnością znajdziesz najlepszą zabawkę dla swojego maluszka. Dowiedz się więcej!

Jak powstał nasz ranking?

Produkty, które ujęto w rankingu to najchętniej wyszukiwane lub wybierane zabawki dla niemowląt w sklepie 4kidspoint.pl w drugim półroczu 2022 roku.

1. Little Dutch Mata edukacyjna Little Goose

Wyjątkowa, interaktywna mata edukacyjna od Little Dutch z kolekcji Little Goose. Interaktywna mata edukacyjna to mięciutki i bardzo przytulny dywanik, pełen różnych tekstur i interaktywnych zabawek. Maluszek spędza czas w bezpiecznym miejscu rozwijając małą motorykę, poznając różne odgłos. Mata edukacyjna rośnie wraz z dzieckiem potrafiąc zaciekawić go na każdym etapie rozwój. Z pewnością żaden maluszek nie będzie się nudzi. Między innymi do zabawy jest lusterko, grzechotka oraz inne ukryte zabawki. Idealny pomysł na bardzo ciekawy prezent dla niemowlaka. Produkt posiada certyfikat Oeko-tex.

 

Prezent dla niemowlaka LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA AKTYWIZUJĄCA SAILORS BAY

Prezent dla niemowlaka LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA LITTLE GOOSE

Maty edukacyjne

Prezent dla niemowlaka HABA WODNA MATA KOALA

HABA WODNA MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLAKA KOALA

Prezent dla niemowlaka MAMAS&PAPAS MATA PINGWINY

MAMAS&PAPAS MATA DLA NIEMOWLAKA PINGWINY

Prezent dla niemowlaka BABY STEPS MATA KONTRASTOWA

BABY STEPS MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLĄT KONTRASTOWA

Prezent dla niemowlaka TINY LOVE MATA Z PAŁĄKAMI SKARBY OCEANU

TINY LOVE MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKAMI SKARBY OCEANU

2. Little Dutch Książeczka sensoryczna Little Goose

Książeczka aktywizująca od Little Dutch z kolekcji Little Goose. Dzięki tej kolorowej książeczce z ćwiczeniami, dzieci nigdy się nie nudzą. W niej odkryjesz wielu wesołych przyjaciół i zapoznasz się a z różnymi strukturami, dźwiękami, materiałami takimi jak lusterko, odgłosy szeleszczenia i chrupania oraz ukryte zabawki. Książeczka ma również różne etykiety. To nie tylko stymuluje zmysły dziecka, ale również rozwija koordynacji ręka-oko. Książeczka Little Dutch to doskonały pomysł na prezent dla niemowlaka.

Prezent dla niemowlaka LITTLE DUTCH KSIĄŻECZKA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH KSIĄŻECZKA DLA NIEMOWLAKA AKTYWIZUJĄCA LITTLE GOOSE

Prezent dla niemowlaka LITTLE DUTCH KSIĄŻECZKA FLOWERS & BUTTERFLIES

LITTLE DUTCH KSIĄŻECZKA DLA NIEMOWLAKA AKTYWIZUJĄCA FLOWERS & BUTTERFLIES

Książeczki sensoryczne

Prezent dla niemowlaka TAF TOYS KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA GDZIE JEST JOEY

TAF TOYS KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA GDZIE JEST JOEY

Prezent dla niemowlaka B.TOYS KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA RAINBOW SUNSHINE

B.TOYS KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA RAINBOW SUNSHINE

Prezent dla niemowlaka JELLYCAT KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA Z OGONKAMI OGRÓD

JELLYCAT KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA Z OGONKAMI OGRÓD

3. Grimm’s Drewniana grzechotka

Grzechotka wykonana została z drewna olchowego wykończonego nietoksyczną bejcą na bazie wody/olejami pochodzenia roślinnego. Wydaje przyjemny dla ucha dźwięk. Dzięki takiej zabawie dziecko ćwiczy zdolności manualne oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Ponadto pobudza swoją wyobraźnię i kreatywność, a także stymuluje zmysły.
Elementy są gładkie i przyjemne w dotyku, o naturalnym zapachu drewna. Idealny pomysł na prezenty dla niemowlaka.

GRIMM’S GRZECHOTKA GRYZAK PIRAMIDA

GRIMM’S GRZECHOTKA GRYZAK GWIAZDKA DREWNIANA

Grzechotki

LITTLE DUTCH GRZECHOTKA DLA NIEMOWLAKA VINTAGE FSC

HABA GRYZAK DLA DZIECI GRZECHOTKA OCTAVI

LITTLE DUTCH GRZECHOTKA RÓŻ FLOWERS

VIGA POLARB PODWÓJNE MARAKASY DLA DZIECI GRZECHOTKA SŁOŃ

4. Whisbear Szumiący miś króliś

Wyjątkowy Szumiący Króliś Felcia z czujnikiem płaczu oraz mięciutka przytulanka w jednym. Zabawka uspokaja i ułatwia zasypianie Maluszkowi już od pierwszych dni. Urządzenie szumiące z funkcją CRYsensor emituje różowy szum najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy dla dziecka. Króliś uszyty został z wyjątkowo miękkiego pluszu. Magnesy wszyte w łapki króliczka pozwalają na zaczepienie zabawki na ramie łóżeczka lub wózka.

Zabawka posiada funkcję CRYsensor, czyli „czujnik płaczu”, to rozwiązanie, które zaprojektowaliśmy z myślą o nocnych i nagłych przebudzeniach niemowląt. Szumiący Króliś automatycznie reaguje uspokajającym różowym szumem na płacz Maluszka. Po 40 minutach szumienia Króliś powoli się wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Odgłos budzącego się dziecka lub nagłe dźwięki, ponownie uruchamiają szum na 20 minut. Można ręcznie wyłączyć i ponownie włączyć urządzenie. Urządzenie obsługiwane jest jednym przyciskiem. Istnieje możliwość regulacji poziomu głośności szumu, który również wycisza dźwięki otoczenia.

Szumiący Króliś otrzymał Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wszystkie zabawki i urządzenia elektroniczne Whisbear posiadają certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami. Zabawki doskonale sprawdzi się jako prezenty dla niemowlaka.

WHISBEAR SZUMIĄCY MIŚ KRÓLIŚ Z FUNKCJĄ CRYSENSOR FELCIA

Usypiacze i uspokajacze

MOONIE SZUMIĄCY KRÓLIŚ Z LAMPKĄ SILVER

MOONIE SZUMIĄCY MIŚ Z LAMPKĄ CREAM

CLOUD B PROJEKTOR GWIAZD DLA DZIECI PIESEK

 

5. Little Dutch Karuzela do łóżeczka – uniwersalny prezent dla niemowlaka

Karuzela do łóżeczka na drewnianej ramie z kolekcji Little Goose. Nowoczesny produkt, który doskonale sprawdzi się w pokoju maluszka.
Karuzela to solidna zabawka, która dzięki specjalnie wyprofilowanemu, drewnianemu pałąkowi jest stabilna i trwała. Łatwy montaż do dziecięcego łóżeczka. Po nakręceniu jej, gra melodię “Little Goose”. Na karuzeli znajduje się 4 małe gąski oraz lustereczko z kolekcji Little Goose.

Karuzela pozwala maluchowi na rozwój sensoryczny, poznawczy oraz ćwiczy koordynację. Niemowlęta uwielbiają obserwować poruszające się małe gąski.

LITTLE DUTCH KARUZELA DO ŁÓŻECZKA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH KARUZELA DO ŁÓŻECZKA FLOWERS & BUTTERFLIES

Karuzele do łóżeczka

MAMAS AND PAPAS KARUZELA DO ŁÓŻECZKA SAFARI

TAF TOYS KARUZELA DO WÓZKA MINI KSIĘŻYC

TRIXIE KARUZELKA DLA NIEMOWLAKA WIELORYB

6. Little Dutch Kostka aktywizująca

Kostka aktywizująca od Little Dutch z kolekcji Little Goose. Miękka kostka do ćwiczeń z Gąską i jego przyjaciółmi zawierająca wiele czynności, które pobudzają zmysły dziecka. Jest w niej wiele do odkrycia i zabawy: różne etykiety, różne tekstury, lustro i grzechotka, które wydają dźwięk przy każdym ruchu.
Jest też mała żaba, która lubi bawić się w chowanego. Ta zabawka pozostaje interesująca i zapewnia dobrą zabawę oraz mnóstwo uśmiechu.

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA LITTLE GOOSE

Kostki sensoryczne

LILLIPUTIENS DŹWIĘKOWA KOSTKA EDUKACYJNA DŻUNGLA

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA SAILORS BAY

LITTLE DUTCH 4 MIĘKKIE KOSTKI AKTYWIZUJĄCE SAILORS BAY

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA BŁĘKIT OCEAN

7. Grimm’s Tęczowe perełki do chwytania – prezent dla trochę starszego niemowlaka – wzmocni motorykę małą

Tęczowe perełki marki Grimm’s to świetna zabawka do chwytania dla maluszków i gryzak w jednym. Perełki są bezpieczne dla dzieci, gładkie, bez toksycznych substancji. Zestaw tęczowe perełki. Grimm’s to uniwersalna zabawka na lata, która może być używana na wiele sposobów. Najmłodsze dzieci mogą używać ich jako gryzaka, zabawki do manipulowania. Można wykorzystać je również do liczenia i nauki kolorów.

Tęczowe perełki zaprojektowane są według zasad Montessori i twierdzenia Steinera, które zakłada kształtowanie drewna tak, by nie straciło nic ze swej wyjątkowej istoty stając się jednocześnie zabawką, która pozwoli rozwijać się dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Perełki Grimm’s to zabawka, która niczego nie narzuca zostawiając dziecku przestrzeń do poznawania świata we własnym tempie, zgodnie z własnymi zdolnościami i zainteresowaniami.

GRIMM’S TĘCZOWE PEREŁKI DO CHWYTANIA

GRIMM’S DREWNIANE PEREŁKI DO CHWYTANIA