Prezenty na roczek dla chłopca, które zapewniają zarówno rozrywkę, jak i rozwijają zdolności poznawcze i motoryczne najmłodszych chłopców.

Prezenty na roczek – jak wybrać?

Wybór idealnego prezentu dla chłopca na roczek może okazać się nie lada wyzwaniem. Muszą się z nim zmierzyć rodzice maluszka, dziadkowie, wujkowie oraz pozostali członkowie rodziny. Podczas poszukiwań w Naszej głowie pojawiają się różnego rodzaju pytania. Ogromna ilość dostępnych na rynku zabawek dla dzieci nie ułatwia jednak wyboru.

Istnieją jednak uniwersalne zabawki, które przypadną do gustu każdemu małemu chłopcu. Wśród nich znajdują się ponadczasowe klocki, sortery edukacyjne, zabawki sensoryczne i wiele innych ciekawych propozycji. Zobacz bestsellery na roczek!

Sortery edukacyjne – wyjątkowe prezenty na roczek dla chłopca

Nie od dziś wiemy, że najlepszym sposobem, aby zachęcić maluszka do nauki i poszerzania swoich umiejętności są zabawki edukacyjne. Wspierają one rozwój sensoryczny dziecka, rozwijają kreatywność, a także ćwiczą podstawowe umiejętności. Wśród takich zabawek pragniemy wyróżnić sortery dla dzieci.

Podczas zabawy maluchy poznają i uczą się rozpoznawać podstawowe kolory oraz kształty, ćwiczą umiejętności manualne oraz rozwijają swoją motorykę. Tego typu prezenty ma roczek dla chłopca dostarczają ogromnej ilości radości i zapewniają wiele wyzwań.

Prezent na roczek dla chłopca LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA MIĘTA LITTLE GOOSE

LITTLE DUTCH KOSTKA AKTYWIZUJĄCA MIĘTA LITTLE GOOSE

Prezent na roczek dla chłopca FAT BRAIN TOYS SORTER KOSTKA OOMBEE CUBE

FAT BRAIN TOYS SORTER KOSTKA OOMBEE CUBE

Prezent na roczek dla chłopca B.TOYS SORTER KSZTAŁTÓW I KOLORÓW Z DŹWIĘKIEM

B.TOYS SORTER KSZTAŁTÓW I KOLORÓW Z DŹWIĘKIEM

Prezent na roczek dla chłopca MUSHIE SORTER

MUSHIE SORTER DLA DZIECI

Klocki dla dzieci – uniwersalny prezent

Jeśli nie masz pomysłu na prezent na roczek dla chłopca koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą klocków dla dzieci. Drewniane, silikonowe i tekturowe klocki to doskonały pomysł na kreatywną zabawę pełną przygód i niezapomnianych wrażeń. Podczas układania klocków dziecko rozwija swoją kreatywność, wyobraźnię przestrzenną oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Ponadto ćwiczy zdolności manualne i prawidłową pracę swoich dłoni.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą klocków dla dzieci. Wśród których znajdziesz m.in. bestsellerowe propozycje od holenderskiej marki Little Dutch.

LITTLE DUTCH DREWNIANA UKŁADANKA MONTESSORI TĘCZA VINTAGE FSC

LITTLE DUTCH DREWNIANA UKŁADANKA MONTESSORI TĘCZA VINTAGE FSC

LITTLE DUTCH POCIĄG UKŁADANKA DLA DZIECKA RÓŻ

LITTLE DUTCH POCIĄG UKŁADANKA DLA DZIECKA RÓŻ

B.TOYS MIĘKKIE KLOCKI EDUKACYJNE DUŻY ZESTAW 26 KLOCKÓW

B.TOYS MIĘKKIE KLOCKI EDUKACYJNE DUŻY ZESTAW 26 KLOCKÓW

Prezent na roczek dla chłopca DJECO TOR DO UKŁADANIA ZIG & GO 45 ELEMENTÓW

DJECO TOR DO UKŁADANIA ZIG & GO 45 ELEMENTÓW

Zabawki sensoryczne – wyjątkowy prezent na roczek dla chłopca

Dzieci w wieku 12 miesięcy wciąż dynamicznie rozwijają się sensorycznie. Dlatego kolejną propozycją na trafiony prezent na roczek dla chłopca to różnego rodzaju zabawki stymulujące zmysły dziecka. Wśród nich znajdują się m.in. kostki edukacyjne, maty sensoryczne, instrumenty muzyczne, pracownie i wiele innych propozycji.

Zabawki sensoryczne to połączenie miłej i przyjemnej zabawy z rozwojem i edukacją. Podczas zabawy maluch ćwiczy prawidłową pracę wszystkich zmysłów, zręczność małych palców, a także swoją kreatywność. Uczą się przy tym nowych kolorów oraz kształtów i próbują je zapamiętywać.

FAT BRAIN TOYS BĄBELKI CYFERKI DIMPL DIGITS

FAT BRAIN TOYS BĄBELKI CYFERKI DIMPL DIGITS

Prezent na roczek dla chłopca FAT BRAIN TOYS KLICKITY SENSORYCZNA PRACOWNIA ROZWIJAJĄCA WSZYSTKIE ZMYSŁY

FAT BRAIN TOYS KLICKITY SENSORYCZNA PRACOWNIA ROZWIJAJĄCA WSZYSTKIE ZMYSŁY

Prezent na roczek dla chłopca FAT BRAIN TOYS DIMPL BĄBELKI WIEŻA

FAT BRAIN TOYS DIMPL BĄBELKI WIEŻA

Prezent na roczek dla chłopca FAT BRAIN TOYS SENSORYCZNE KULE

FAT BRAIN TOYS SENSORYCZNE KULE