Maskotki Jellycat to urocze i przytulne pluszaki, wykonane z wysokiej jakości materiału, które wzbudzają emocje i stanowią element zabawy.

Małe dzieci uwielbiają miękkie pluszowe zabawki, które mogą bez opamiętania tulić, miętosić i bawić się nimi. Pluszowy miś to nie tylko wspaniały kompan do wielogodzinnych zabaw, ale też terapeutyczna zabawka uspokajająca, która ma ogromny wpływ na poczucie bezpieczeństwa małego dziecka.

Bardzo często, szczególnie maluchy, mają swoje ulubione zabawki, bez których nie są w stanie zasnąć. Jellycat to marka, która tworzy zabawki nieprzerwanie od 1999 roku. Do realizacji swoich ciekawych projektów wykorzystuje tkaniny bardzo wysokiej jakości. Marka charakteryzuje się nieszablonowym podejściem do projektowania przytulanek, które zaskakują oryginalnością i niezwykłym urokiem.

Maskotki Jellycat dla Twojego malucha

Każdy maluch chce mieć własną przytulankę, z którą mógłby bezpieczne zasypiać i z którą w ciągu dnia chodziłby na spacery. Wiele małych dzieci na pluszowych zabawkach uczy się delikatności i postępowania w przypadku różnych ważnych wydarzeń, które obserwuje w życiu swojej rodziny.

Klasyczna przytulanka królik od Jellycat i pluszowy miś Bartłomiej

Królik i miś to najpopularniejsze maskotki od Jellycat. Różnorodność zastosowanych materiałów wspomaga rozwój sensoryczny małego dziecka, który jest niesłychanie ważny szczególnie w pierwszych latach. Przytulanka królik może być również alternatywą dla lalek. Jego również można wozić w wózku, usypiać, karmić, a nawet przewijać. Tak naprawdę jedyne co może ograniczać użycie tej pięknej zabawki, to wyobraźnia.

Królik Jellycat – prezentowy hit

Tak oto przepięknie wykonana przytulanka królik, może być nie tylko maskotką do zasypiania, ale również wspaniałym towarzyszem wielkich przyjęć organizowanych przez małe damy.

JELLYCAT KRÓLIK 31 CM DŻINSOWY

JELLYCAT KRÓLIK 31 CM DŻINSOWY

JELLYCAT PRZYTULANKA KRÓLIK BASHFUL FERN 31 CM

JELLYCAT PRZYTULANKA KRÓLIK BASHFUL FERN 31 CM

JELLYCAT KRÓLIK BEŻOWY Z KWIECISTYMI USZKAMI MASKOTKA 18 CM

JELLYCAT KRÓLIK BEŻOWY Z KWIECISTYMI USZKAMI MASKOTKA 18 CM

Pluszowy miś Bartłomiej – ulubiona maskotka Jellycat wielu dzieci

Miłośnicy pięknych i klasycznych zabawek z pewnością docenią wspaniałą jakość, którą reprezentuje ten misiek pluszowy. Miś Bartłomiej wykonany jest z aksamitnego pluszu. Dla lepszej stabilizacji w pupie zostało ukryte wypełnienie, które ukrywa dociążający groszek. Jego zadaniem jest utrzymanie misia w pozycji siedzącej. Niestety miś nie nadaje się do prania, można go jednak delikatnie wyczyścić mokrą gąbką.

Pluszowy misiek będzie idealnym prezentem dla małego chłopca, którego zainteresowania w ciągu dnia kręcą się wokół samochodów i warsztatów samochodowych, a nocą lubią wtulić się w pluszowego przyjaciela.

JELLYCAT MIŚ BARTŁOMIEJ 36CM

JELLYCAT MIŚ BARTŁOMIEJ 36CM

JELLYCAT MIŚ BARTŁOMIEJ 47 CM

JELLYCAT MIŚ BARTŁOMIEJ 47 CM

JELLYCAT MIŚ BARTŁOMIEJ 14 CM

JELLYCAT MIŚ BARTŁOMIEJ 14 CM

Jellycat smok przytulanka i cudowna ośmiornica

Zastanawiając się nad prezentem dla dziecka, można wziąć pod uwagę zakup maskotek, które staną się pamiątką na długie lata. Ogromnym atutem zabawek od Jellycat jest to, że posiadają atest EN71 potwierdzający, że zabawka może być używana nawet przez noworodki. Większość z zabawek doskonale sprawdzi się jako prezent niezależnie od płci dziecka.

Jellycat smok – przytulanka dla chłopca

Jellycat smok to baśniowa postać wykonana z miękkiego futerka w pięknym szałwiowym kolorze, który dopasuje się do każdego dziecięcego pokoiku. Dodatkowym atutem jest to, że maskotkę można prać ręcznie. Dla dziecka smok stanie się wiernym towarzyszem zasypiania i przeniesie dziecko w baśniowy świat smoków, dzielnych książąt i pięknych księżniczek.

JELLYCAT SMOK 51 CM ZIELONY

Urocza ośmiornica dla chłopca i dziewczynki

Jedną z najbardziej uroczych i ciekawych maskotek, jest ośmiornica, która wykonana jest z materiałów, które gwarantują niezwykłą miękkość zabawki. Jej mięciutkie futerko zachęca do przytulania się i zasypiania w jej objęciach, a długie macki dodają jej tajemniczości. Podobnie jak smok, może być prezentem zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

OŚMIORNICA PLUSZOWA MORSKA 23 CM PRZYTULANKA

JELLYCAT OŚMIORNICA PLUSZOWA MORSKA 23 CM PRZYTULANKA

OŚMIORNICA ODYSSEY 49 CM

JELLYCAT OŚMIORNICA ODYSSEY 49 CM

OŚMIORNICA 23 CM ODELL

JELLYCAT OŚMIORNICA 23 CM ODELL

Szukając prezentu dla dziecka, który ma być pamiątką na lata dobrze jest przejrzeć szeroką ofertę bestsellerowych maskotek Jellycat. Jeśli jednak zupełnie nie wiemy, który z pluszaków byłby dobrym podarunkiem, bezpieczniej wybrać najbardziej klasyczną zabawkę taką jak misiek pluszowy, który zadowoli nawet najbardziej wymagające dziecko.