Zobacz nasze propozycje prezentów na roczek dla dziewczynki i chłopca które będą wspomagały jego rozwój i pozwolą przyjemnie spędzić czas. Dowiedz się wiecej!

Każdy z Nas zastanawia się jak wybrać odpowiednią zabawkę na roczek, kiedy wybór jest tak ogromny. Szeroka gama różnego rodzaju zabawek dostępnych na rynku zamiast ułatwić nam podjęcie decyzji, jeszcze bardziej ją utrudnia. Szukając tej jedynej zabawki na roczek, która spodoba się maluszkowi, zainteresuje go, a także będzie wspierać jego rozwój w Naszej głowie pojawia się nieskończenie wiele pytań i dylematów. Dzieje się tak ze względu na to, że chcemy obdarować malucha jak najlepszą zabawką.
Dbając o jego prawidłowy rozwój wybieramy m.in. sortery i sensoryczne zabawki, które wspierają pracę wszystkich zmysłów dziecka. Proste układanki rozwijające dziecięcą kreatywność oraz będące najlepszymi towarzyszami w pierwszych latach życia dziecka lalki i przytulanki. Mając określoną sumę pieniędzy przeznaczoną na zakup prezent dla dziecka podczas wyboru zabawki na roczek niewątpliwie zwracamy uwagę na cenę. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez Nas listą najciekawszych zabawek na roczek, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla swojego maluszka. Często te zabawki wykorzystasz również kiedy na prezent dla 2 latka.

 

Zabawki dla rocznego dziecka

Prezent na roczek LITTLE DUTCH ZESTAW DOKTORA Z LALKĄ

LITTLE DUTCH ZESTAW DOKTORA DLA DZIECI Z LALKĄ

Prezent na roczek LITTLE DUTCH WIEŻA Z KUBECZKÓW BLUE

LITTLE DUTCH WIEŻA Z KUBECZKÓW BLUE

Prezent na roczek JANOD WIELOFUNKCYJNY PCHACZ EDUKACYJNY TROPIK

JANOD WIELOFUNKCYJNY PCHACZ EDUKACYJNY TROPIK

Zabawki do 100 zł

Kupując prezent dla rocznego dziecka wcale nie musimy wydać fortuny. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz fantastyczne zabawki na roczek mieszczące się w zakładanym budżecie. Zabawki z pewnością przypadną do gustu maluszkowi, a tym samym przyczynią się do jego rozwoju.
Zabawki do 100 zł to m.in. sorter dla dzieci, który wspiera naukę pierwszych kolorów i kształtów, książki sensoryczne aktywizujące wszystkie zmysły.
Zainteresowanie dziecka z pewnością zyska również lalka, która z pewnością stanie się towarzyszem wszystkich dziecięcych zabaw oraz wieczorną przytulanką. Ponadto coraz bardziej ruchliwe maluchy z wielką chęcią będą bawić się drewnianymi samochodzikami i autkami.
Nasze propozycje zabawek dla rocznego dziecka do 100 zł, które mogą Cię zainteresować.

SES CIASTO MASA PLASTYCZNA DLA DZIECI ZWIERZĄTKA ŻYRAFA SOPHIE

HAPE ZABAWKA DO CIĄGNIĘCIA PTASZEK

Prezent na roczek SMART MAX KLOCKI MAGNETYCZNE MY FIRST DINOSAURS

SMART MAX KLOCKI MAGNETYCZNE MY FIRST DINOSAURS

Zabawki do 200 zł

W takim przedziale cenowym nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem dobrego pomysłu na prezent dla rocznego dziecka. Taki prezent poza dostarczeniem odpowiedniej ilości rozrywki zadba o rozwój dziecięcych umiejętności z zakresie zarówno małej, jak i dużej motoryki.
Dobrym pomysłem na prezent na roczek są różnego rodzaju proste instrumenty muzyczne, które wprowadzą maluszka w przepiękny świat muzyki. Wśród nich mogą Państwo znaleźć również zabawki do kąpieli, a także miękkie maskotki i lalki. Jedną z najciekawszych propozycji na prezent dla rocznego dziecka mogą okazać się klocki, drewniane układanki i kilkuelementowe puzzle. Tego typu zabawki wspierają dziecięcą wyobraźnię, uczą cierpliwości w dążeniu do celu oraz ćwiczą zdolności manualne.
Nasze propozycje zabawek dla rocznego dziecka do 200 zł, które mogą Cię zainteresować.

 

Prezenty na roczek do 200 zł

Prezent na roczek LITTLE DUTCH MIFFY PREZENTOWY ZESTAW VINTAGE SUNNY STRIPES

LITTLE DUTCH MIFFY PREZENTOWY ZESTAW DLA NIEMOWLAKA VINTAGE SUNNY STRIPES

MINILAND LALKA DLA DZIECKA Z MIĘKKIM BRZUCHEM RASA EUROPEJSKA 32CM

Prezent na roczek JELLYCAT KRÓLIK BEŻOWY 36 CM

JELLYCAT KRÓLIK BEŻOWY 36 CM

Prezenty na roczek powyżej 200 zł

Mając do dyspozycji nieco więcej pieniędzy przeznaczonych na prezent dla rocznego dziecka warto zdecydować się na zabawki, które pomogą maluszkowi w doskonaleniu koordynacji całego ciała. W tym celu doskonały pomysłem na prezent na roczek będzie pchacz z dodatkowymi akcesoriami lub w postaci wózka z klockami. Tak zabawka z pewnością zachęci maluszka do stawiania pierwszych kroków i doskonalenia tej umiejętności.
Wielofunkcyjny pchacz dostarcza również świetnej i wielogodzinnej zabawy. Kolejną fantastyczną propozycją na zabawkę dla rocznego dziecka będzie jeździk, hulajnoga lub rowerek biegowy. Jest to idealny sposób na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W tym przedziale cenowym znajdziesz również wysokiej jakości kostkę sensoryczna i sorter kształtów. Kostka sensoryczna wspiera naukę rozpoznawanie i zapamiętywanie podstawowych kolorów i figur geometrycznych.
Nasze propozycje zabawek dla rocznego dziecka powyżej 200 zł, które mogą Cię zainteresować.

Zabawki powyżej 200 zł

Prezent na roczek GOOD WOOD DREWNIANA DRABINKA NATURALNA

GOOD WOOD DREWNIANA DRABINKA DLA DZIECI NATURALNA

Prezent na roczek LITTLE DUTCH DREWNIANY PCHACZ VINTAGE

LITTLE DUTCH DREWNIANY PCHACZ DLA DZIECI VINTAGE

Prezent na roczek B.TOYS JEŹDZIK ŻUCZEK BUGGLY

B.TOYS JEŹDZIK DLA MALUCHA ŻUCZEK BUGGLY

Zobacz też inne nasze propozycje na prezent:

Piłeczki sensoryczne

LILLIPUTIENS PIŁKA SENSORYCZNA OSIOŁEK IGNACE

LITTLE BIG FRIENDS PIŁKA Z DZWONECZKIEM EDUKACYJNA WIEŚ I LAS

TULLO PIŁECZKI SENSORYCZNE BUŹKI 6 SZT.

 

Piramidki dla dzieci

FAT BRAIN TOYS WIEŻA SPIROKU UKŁADANKA DLA DZIECI

TOOKY TOY DREWNIANY KULODROM WIEŻA WIRUJĄCA

MUSHIE PIRAMIDKA SENSORYCZNA ORIGINAL

Sortery dla dzieci

VIGA DREWNIANY SORTER DLA DZIECI KLOCKI KOSTKA MONTESSORI

JANOD SORTER DLA DZIECKA DREWNIANA ZABAWKA WIELORYBY KOLORY

HAPE SORTER DLA DZIECI PUDEŁKO DO SORTOWANIA KSZTAŁTÓW

Zabawki do kąpieli

FAT BRAIN TOYS ZABAWKA DO KĄPIELI BĄBELKI KĄPIELOWE DIMPL SPLASH

DUMEL DISCOVERY ZABAWKA DO KĄPIELI PŁYWAJĄCY PIESEK

B.TOYS SERIA LAND OF B. ZABAWKA DO KĄPIELI ŁÓDKA Z NAPĘDEM