Prześliczne bestsellerowe przytulanki Jellycat, zainspiruj się i wybierz idealną przytulankę dla swojego maluszka. Dowiedź się więcej!

Cudowne, miękkie i chwytające za serce pluszaki Jellycat są projektowane w Londynie od 1999 roku. Jellycat to najwyższa półka zabawek pluszowych. Marka łączy luksusowe tkaniny z projektami, które czasami są dziwaczne, czasami urocze, ale zawsze z odrobiną czegoś innego, co wyróżnia je z tłumu!

Nazwa marki Jellycat została wymyślona przez dziecko, uwielbiające galaretki i kotki, i śmiejące się do rozpuku, widzące je oba razem. Jellycat od początku projektuje w Wielkiej Brytanii. Od 1999 roku zespół firmy wielokrotnie się powiększył i pracuje, aby połączyć najfajniejsze projekty zabawek z luksusowymi, mięciutkimi atestowanymi tkaninami!

Obecnie marka jest obecna poprzez sieć butików i wybranych sklepów internetowych w całej Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Europie, Azja, a nawet Australii. W ofercie można znaleźć prześliczne mięciutkie króliki w różnych rozmiarach, misie, kocyki, piszczałki, grzechotki i inne wspaniałe przytulanki.

Są również niedźwiadki, ptaszki, robaki i gady, kociaki, pieski, smoki i dinozaury, słonie, krówki, kurki, żyrafy, zwierzęta i rośliny dżungli, lwy, myszki, małpy, stworzenia mityczne (potwór Loch Ness zwany zdrobniale Nessie, Yeti i inne), stworzenia z oceanu., zwierzęta domowe, owce, zwierzęta leśne. Wszystkie pluszaki mają różne rozmiary od małych po olbrzymie. Wyobraź sobie radość dziecka z zabawy z takim pluszakiem!

Bezpieczeństwo i atesty są dla marki przytulanek Jellycat bardzo ważne 

Każda zabawka, którą sprzedajemy, jest rygorystycznie testowana przez producenta pod kątem międzynarodowych standardów bezpieczeństwa. Zabawki noszą znak CE dla Europy, znak UKCA dla Wielkiej Brytanii, jako dowód spełnienia najwyższych norm jakościowych i bezpieczeństwa.

Dodatkowo przytulanki Jellycat są testowane pod względem wieku. Oznacza to, że zabawka Jellycat jest bezpieczna dla wszystkich grup wiekowych – od urodzenia do 100 lat (i nie tylko!) (chyba, że na zabawce zapisano próg wieku). Królik i inne Jellycat maskotki posiadają certyfikat testu EN71 dla każdej zabawki Jellycat.

JellyCat – cudowny mięciutki królik Bashful i inne zwierzęta

JellyCat króliczek to z pewnością jedna z najpopularniejszych maskotek, którą najchętniej wybierają rodzice i która podbiła serca maluchów.
Występuje w ponad dwudziestu wersjach, różniących się wielkością, kształtem, kolorem. Niektóre z nich mają postać grzechotek lub zawieszanych miękkich pozytywek.
Cechą charakterystyczną królików JellyCat są urocze, długie, miękkie uszy, które zachęcają najmłodszych do sensorycznej interakcji, chwytania, ciągnięcia.
Wśród innych pluszaków popularny jest także miś JellyCat Bartłomiej, zabawne ośmiornice, meduzy, liski, lwy. Każdy z pewnością znajdzie tu ukochanego zwierzaka.

Jellycat króliczki, które mogą Ci się również spodobać.

JELLYCAT KRÓLIK 18 CM MIĘTOWY USZY Z GWIAZDKAMI

JELLYCAT KRÓLIK 18 CM MIĘTOWY USZY Z GWIAZDKAMI

JELLYCAT PRZYTULANKA KRÓLIK BASHFUL CERISE 31 CM

JELLYCAT PRZYTULANKA KRÓLIK BASHFUL CERISE 31 CM

JELLYCAT KRÓLIK 31 CM FERN

JELLYCAT PRZYTULANKA KRÓLIK 31 CM FERN

Inne zabawne przytulanki Jellycat

JELLYCAT MIŚ 43CM FINLEY
Pluszaki JellyCat to ogromna różnorodność kształtów i kolorów. Znajdziemy tu nie tylko zwierzęta, ale także postacie z bajek takie jak smoki czy jednorożce.
W świecie JellyCat są owoce i przedmioty codziennego użytku, które przybrały formę miękkich przytulanek.
Wszystkie są mięciutkie, pięknie wykończone i mogą stanowić także ładny element dekoracyjny dziecięcego pokoju.
Jest nawet niedźwiadek, który przypomina Misia Uszatka, a tutaj piękny Miś Polarny przytulanka maskotka.

Maskotki Jellycat – i już masz doskonały prezent na roczek lub prezent dla noworodka

JELLYCAT PREZENTOWY ZESTAW Z MUŚLINOWĄ PIELUSZKĄ - SŁONIKWarto zwrócić uwagę także na komplety prezentowe JellyCat. Są one niezwykle gustowne, przygotowane z dużą dbałością.

W zasadzie od razu można je podarować – bez konieczności dodatkowego pakowania. Zestawy składają się z przytuanki Jellycat i muślinowej pieluszki, która swoim designem odpowiada pluszakowi.

W ten samej tonacji kolorystycznej zostało utrzymane eleganckie pudełko, które wchodzi w skład zestawu.

Zestawy prezentowe lub pluszaki Jellycat to doskonały prezent na roczek, ale też dla młodszych dzieci – duża grupa zabawek jest dopuszczona już dla dzieci 0+ (czyli prezent dla noworodka).

Czy taki pingwin nie jest świetnym pomysłem na prezent dla noworodka?

PRZYTULANKA PINGWIN ROLBIE PENGUIN 21 CM

JELLYCAT PRZYTULANKA PINGWIN ROLBIE PENGUIN 21 CM

PRZYTULANKA JAZZY PINGWIN 31CM

JELLYCAT PRZYTULANKA JAZZY PINGWIN 31CM

PRZYTULANKA WISTFUL PINGWIN 26CM

JELLYCAT PRZYTULANKA WISTFUL PINGWIN 26CM

Prześliczne grzechotki dla dzieci, które mogą Ci się spodobać.

JELLYCAT GRYZAK I GRZECHOTKA MIŚ POLARNY 14CM

JELLYCAT GRYZAK I GRZECHOTKA MIŚ POLARNY 14CM

JELLYCAT GRZECHOTKA 27 CM SŁONECZNIK

JELLYCAT GRZECHOTKA 27 CM SŁONECZNIK

JELLYCAT KRÓLIK PRZYTULANKA DREWNIANY GRYZAK BLOSSOM TULIP BUNNY

JELLYCAT KRÓLIK PRZYTULANKA DREWNIANY GRYZAK BLOSSOM TULIP BUNNY

Zobacz również inne maskotki dla dzieci Jellycat.

JELLYCAT PRZYTULANKA AVOCADO 18CM

JELLYCAT KOTEK 38CM CZARNY

JELLYCAT KOTEK 38CM CZARNY

JELLYCAT DINOZAUR ZAWIESZKA 16CM

JELLYCAT DINOZAUR ZAWIESZKA 16CM