Kultowa marka Janod to mnóstwo gier edukacyjnych, układanek, zestawów kreatywnych i wiele innych. Sprawdź nasz ranking! Dowiedz się wiecej!

Wybierając prezent dla dziecka każdy z Nas pragnie, aby przede wszystkim zachwycić i oczarować małego solenizanta. Skupiamy się na zainteresowaniach i upodobaniach malucha, aby jak najlepiej dobrać prezent, który przypadnie mu do gustu. Kolejną ważną kwestią, na którą zwracamy uwagę podczas wyboru jest to, czy zabawka wspiera rozwój dziecka.

Fantastyczna zabawa i pożyteczna nauka to najlepsze połączenie w prezencie jaki możemy podarować swojemu dziecku. To właśnie podczas przyjemnej zabawy maluch najchętniej (i to bezwysiłkowo – niejako przy okazji) uczy się i rozwija swoje umiejętności.

Kilka słów o firmie Janod

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć zabawki od francuskiej marki Janod. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawiło, że obecnie jej zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i dzieci na całym świecie. Swój sukces założyciele Janod zawdzięczają trzem najważniejszym elementom, które tworzą motto firmy.

Pierwszym z nich jest projekt. Zespół Janod projektuje edukacyjne i kreatywne zabawki dla dzieci od 12 miesiąca do 9 roku życia, dzięki każdy znajdzie coś dla swojego dziecka w asortymencie marki. Szczególną uwagę poświęca również na to, aby każda zabawka wyróżniała się niebanalnym stylem, designem i starannym wykonaniem.
Janod zabawki zostały stworzone w niepowtarzalny sposób, który zachwyca i zaciekawia malucha niezależnie od wieku. Kolejnym elementem, o który dbają producenci zabawek Janod to rozwój wyobraźni. Zabawki są produkowane w taki sposób, aby pobudzać kreatywność i poszerzać wyobraźnię dziecka. Sprytne pomysły na zabawki, dopasowują się do każdego charakteru, gustu i upodobań dziecka. Ostatnim najważniejszym elementem są walory edukacyjne Janod zabawek dla dzieci.

Firma stawia przede wszystkim na rozwój dziecięcych umiejętności i pogłębianie wiedzy podczas przyjemnej zabawy. Rozwijają wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. Dlatego są one tak popularne i coraz chętniej kupowane przez rodziców na całym świecie. Bogate w różnorodne funkcje zabawki rozwijają zmysły dziecka i wspomagają rozwój intelektualny.
Odpowiednie kategorie odpowiadają etapom i umiejętnościom dziecka. Zabawki są projektowane przez wykwalifikowanych ekspertów i produkowane we Francji. Każda kolekcja cechuje się wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem. Zabawki wykonane są z surowców o wysokiej jakości, a farby używane do dekoracji są bezpieczne i nietoksyczne dla zdrowia dziecka.

Szeroka gama produktów Janod

W ofercie marki znajdziemy kultowe zabawki drewniane, m.in. puzzle, układanki magnetyczne, kulodromy, stolik edukacyjny oraz wiele więcej.

DREWNIANY SORTER OBROTOWY PIES SWEET COCOON

DREWNIANY SORTER OBROTOWY PIES SWEET COCOON

ZESTAW DO ROBIENIA BIŻUTERII Z KABOSZONAMI UROCZE ZWIERZAKI

ZESTAW DO ROBIENIA BIŻUTERII Z KABOSZONAMI UROCZE ZWIERZAKI

DREWNIANY PCHACZ FURGONETKA Z LODAMI 12M+

DREWNIANY PCHACZ FURGONETKA Z LODAMI 12M+

Różnego rodzaju zestawy kreatywne, zestawy artystyczne wspierają rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia podczas zabawy. W asortymencie znajdują się również instrumenty muzyczne dla dzieci.

To świetny pomysł na początek przygody z muzyką, który często rodzi w dziecku pasję na długie lata. Janod zabawki doskonale rozwijają koordynację ruchową, naukę chodzenia i kreatywność.
Oprócz zdolności manualnych zabawki dostarczają wiele radości. Szeroka gama produktów Janod umożliwia znalezienie idealnego prezentu dla każdego malucha. Przygotowaliśmy jednak dla Państwa listę najciekawszych propozycji, wśród których znajdują się najpopularniejsze zabawki Janod.

1. Pchacz – zabawka do nauki chodzenia

Drewniany wielofunkcyjny pchacz dla dziecka z serii Sweet Cocoon to idealna zabawka dla dziecka na roczek i dla starszych dzieci, który na poważnie rozpoczyna swoją przygodę z samodzielnym chodzeniem.
Janod pchacz posiada zaokrąglone brzegi, wygodną rączkę i szeroko rozstawione, stabilne koła, dzięki czemu jest wygodny i w pełni bezpieczny podczas użytkowania.
Dodatkową ochronę zapewnia praktyczny hamulec, który można zamontować lub zdjąć. Kółka wykończone gumą zapewniają stabilność i nie rysują podłogi. Każda ze ścianek pchacza stanowi osobne wyzwania dla malucha i posiada wiele różnorodnych funkcji wspierających rozwój dziecka.

Na poszczególnych ściankach maluch znajdzie: figury geometryczne do przesuwania, metalowy drążek z 10 klockami do przesuwania, dwóch pokręteł, dwóch lusterek, sortera z 4 klockami o geometrycznych kształtach, trzech kółek zębatych i cymbałków z 4 klawiszami. Janod pchacz rozwija koordynację ruchową i małą motorykę, trenuje pamięć i logiczne myślenie, uczy rozróżniać kolory i kształty.

Janod PCHACZ DLA DZIECKA SWEET COCOON

PCHACZ DLA DZIECKA SWEET COCOON

Janod PCHACZ DLA DZIECKA Z 19 KLOCKAMI KRÓLIK

PCHACZ DLA DZIECKA Z 19 KLOCKAMI KRÓLIK

Janod PCHACZ WARSZTAT DREWNIANY Z NARZĘDZIAMI BRICOLO

PCHACZ WARSZTAT DREWNIANY Z NARZĘDZIAMI BRICOLO

2. Kostka edukacyjna – sorter kształtów dla najmłodszych

Drewniany sorter z pętlą do przekładania marki Janod to wyjątkowa zabawka dla dzieci od 18-go miesiąca życia. Podczas zabawy dziecko ma możliwość bawić się aż ośmioma aktywizującymi i stymulującymi rozwój zabawami.
Janod kostka edukacyjna dla dziecka wykonana z wysokiej jakości drewna i metalu ma kształt sześcianu, na bokach którego zostały umieszczone różnego rodzaju aktywizujące zadania. W górnej części znajdują się 3 pętle z elementami do przesuwania.

Na bokach kostki umieszczony jest: sorter kształtów, młynek z różnej wielkości drewnianymi jajeczkami oraz obracające się, pokrętło z księżycem, trzy kółka zębate, lusterko i gąsienica z 4 obracanymi elementami oraz drzewo-labirynt z 6-cioma elementami do przesuwania we właściwe miejsce.
Wiele różnych funkcji sprawia, że kostka szybko się nie znudzi i będzie zachęcać malucha do zabawy przez długi czas.
Wszystkie elementy kostki edukacyjnej są dopasowane do małych rączek dziecka. Zachęca malucha do zabawy, wspieramy jego koordynację ruchową, pomagamy zauważać mu zależności przyczynowo-skutkowe oraz ćwiczyć małą motorykę.

 KOSTKA EDUKACYJNA Z PĘTLĄ, SORTER DLA DZIECKA

KOSTKA EDUKACYJNA Z PĘTLĄ, SORTER DLA DZIECKA

3. Puzzle sensoryczne – zabawka dla 2 latka

Rozwój sensoryczny to jeden z najważniejszych elementów, który bezpośrednio przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dlatego gorąco polecamy sensoryczne zabawki dla dzieci takie jak puzzle.
Układanie puzzli niesie za sobą niezliczone korzyści. Między innymi stymuluje rozwój sensoryczny dziecka, uczy logicznego myślenia i ćwiczy umiejętności manualne.

Gorąco polecamy puzzle sensoryczne Janod – idealna zabawka dla 2 latka. Niektóre elementy można dotykać, ponieważ zawierają fragment futerka, krzaczka lub innych postaci znajdujących się na ilustracji. Dzięki temu zabawka rozwija zmysł dotyku dziecka.

Janod PUZZLE DLA DZIECI W WALIZCE RODZINA MISIÓW 54EL.

PUZZLE DLA DZIECI W WALIZCE RODZINA MISIÓW 54EL.

Janod PUZZLE DLA DZIECKA EDUKACYJNE CIAŁO CZŁOWIEKA 50, 75 I 100 ELEMENTÓW

PUZZLE DLA DZIECKA EDUKACYJNE CIAŁO CZŁOWIEKA 50, 75 I 100 ELEMENTÓW

4. Magnetyczna układanka – Magnetibook

Magnetibook to jedna z częściej kupowanych przez Naszych klientów układanek magnetycznych dla dzieci, która rozwija kreatywność i wyobraźnię podczas fantastycznej zabawy.
Polega ona na tym, że dziecko układa magnesy na planszy tworząc wzory. Wiele możliwości kreowania gwarantuje, że układanka szybko się nie znudzi.
Janod układanka magnetyczne rozbudza zmysły artystyczne, wspiera logiczne myślenie i ćwiczy zdolności manualne. Bestsellerowa linia puzzli magnetycznych Janod Magnetibook to kilkanaście przepięknie wykonanych układanek o różnej tematyce.

Dzięki temu z pewnością można znaleźć doskonały prezent dla każdego dziecka zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Janod magnetyczna układanka rekomendowana jest jako zabawka dla 3 latka  i starszych dzieci (w zależności od modelu nawet dla 8 latka).

Janod MAGNETYCZNA UKŁADANKA MAGNETIBOOK ŚWIAT BAŚNI

MAGNETYCZNA UKŁADANKA MAGNETIBOOK ŚWIAT BAŚNI

Janod MAGNETYCZNA UKŁADANKA MAGNETIBOOK POJAZDY

MAGNETYCZNA UKŁADANKA MAGNETIBOOK POJAZDY

5. Zestawy kreatywne dla nieco starszych dzieci

Dzieci uwielbiają zabawy, podczas których mogą rysować, malować i tworzyć własnoręcznie różnego rodzaju zabawki. Dlatego kolejną propozycją na ciekawy prezent dla dziecka, są zestawy kreatywne od marki Janod.
W ofercie naszego sklepu dostępne są różnego rodzaju kolorowanki, wydrapywanki i zdrapywanki rozwijające dziecięcą kreatywność i wspierające zdolności manualne. W asortymencie Janod mogą Państwo znaleźć również zestawy kreatywne do tworzenia biżuterii lub do malowania i dekorowania kamieni.

Tego typu produkty są wspaniałymi przyjaciółmi dzieci jako zabawka dla 5 latka, zabawka dla 6 latka oraz dla starszych dzieci, które opanowały już podstawowe umiejętności manualne i są gotowe na ich doskonalenie.
Znakomicie rozwijają małą motorykę, wyobraźnię i kreatywność. Janod zestawy kreatywne gwarantują wielogodzinną przyjemną zabawę każdemu maluchowi, zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Janod ZESTAW KREATYWNY WYDRAPYWANKI MASKI I OKULARY ZWIERZĘTA

ZESTAW KREATYWNY WYDRAPYWANKI MASKI I OKULARY ZWIERZĘTA

Janod ZESTAW KREATYWNY 4 ZWIERZĘTA MORSKIE Z PAPIERU 3D

ZESTAW KREATYWNY 4 ZWIERZĘTA MORSKIE Z PAPIERU 3D

Janod ZESTAW KREATYWNY STRING ART ZWIERZĘTA

ZESTAW KREATYWNY STRING ART ZWIERZĘTA