Samiboo to praktyczne i innowacyjne produkty, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo, takie jak otulacze, kosmetyczki, chustki na głowę.

Wyprawka dla noworodka – co powinna zawierać?

Kompletowanie wyprawki dla noworodka to nie lata wyzwanie dla wszystkich rodziców, którzy spodziewają się swojego pierwszego potomstwa. Warto rozpocząć poszukiwanie wszystkich niezbędnych akcesoriów dla niemowląt na długo przed porodem, aby w pierwszych chwilach z nowonarodzonym maluszkiem nic Nas nie zaskoczyło. Do pełnej wyprawki zaliczają się oczywiście akcesoria do kąpieli i pielęgnacji takie jak kosmetyczka, pieluszki, wanienka oraz ręcznik dla niemowląt.

Podczas codziennej opieki nad maluszkiem niezbędne okazują się również akcesoria wspierające karmienie, w tym butelki dla dzieci, pojemniki do przechowywania mleka i poduszki do karmienia. Podczas kompletowania wyprawki nie możemy zapomnieć również o akcesoriach, które wspierają prawidłowy sen maluszka. Wśród nich znajduje się pościel dla dzieci, kocyk, otulacz, rożek niemowlęcy i wiele innych akcesoriów.

Jeśli jesteś na etapie kompletowania wyprawki dla swojego maluszka zachęcamy przeczytania artykułu o produktach marki Samiboo. Jest to producent wysokiej jakości akcesoriów dla dzieci, które powstają z myślą o bezpieczeństwie i prawidłowym rozwoju każdego maluszka.

Samiboo kosmetyczka – must have każdej mamy

W asortymencie marki Samiboo znajdą Państwo przepiękne kosmetyczki, które z pewnością przydadzą się każdej świeżo upieczonej mamie. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantują możliwość wieloletniego wykorzystywania ich podczas codziennej pielęgnacji i przechowywania kosmetyków. Kosmetyczka jest wyjątkowo praktyczna, a zarazem elegancka dla każdej mamy. W naszym blogu są różne wzory kosmetyczek, dzięki czemu każda mama znajdzie idealna pozycje dla siebie.

SAMIBOO PIKOWANA KOSMETYCZKA BAMBINO MALUSZEK

PIKOWANA KOSMETYCZKA MALUSZEK

SAMIBOO PIKOWANA KOSMETYCZKA WIELORYBY

PIKOWANA KOSMETYCZKA WIELORYBY

SAMIBOO PIKOWANA KOSMETYCZKA MOTYLE

PIKOWANA KOSMETYCZKA MOTYLE

Otulacz – niezbędnik noworodka

Kocyk dla dziecka to jedna z tych rzeczy, która powinna znajdować się w każdej wyprawce dla noworodka. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę prześlicznych kocyków od marki Samiboo. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości hipoalergiczne materiały, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla wrażliwej i delikatnej skóry dziecka.

Wszystkie bambusowe otulacze Samiboo są wyjątkowo miękkie i delikatne w dotyku.  To sprawia, że maluszek może poczuć się wygodnie i komfortowo. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem kocyków. Charakteryzują się one przepięknym wzornictwem i śliczną kolorystyką.

OTULACZ BAMBUSOWY M 75 CM X 100 CM LEŚNY

OTULACZ BAMBUSOWY M 75 CM X 100 CM LEŚNY

OTULACZ BAMBUSOWY M 75 CM X 100 CM MALUSZEK

OTULACZ BAMBUSOWY M 75 CM X 100 CM MALUSZEK

OTULACZ BAMBUSOWY M 75X100 CARMEL VINTAGE

OTULACZ BAMBUSOWY M 75X100 CARMEL VINTAGE

Samiboo chustka na głowę – Ochrona przeciwsłoneczna z produktami Samiboo

Wśród produktów Samiboo możemy wyróżnić bambusowe chustki dla dzieci. Są one wykonane z delikatnego materiału, które chronią maluszka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dodatkową ochronę w bardzo upalne dni zapewnia daszek.

Chustka to bez wątpienia niezbędny element ubioru maluszka, jeśli planujemy przebywać na świeżym powietrzu i otwartej przestrzeni. Przewiewny i oddychający materiał chustki zapobiega przegrzaniu się.

SAMIBOO BAMBUSOWA CHUSTKA Z DASZKIEM MALUSZEK

SAMIBOO BAMBUSOWA CHUSTKA Z DASZKIEM MALUSZEK

SAMIBOO BAMBUSOWA CHUSTKA Z DASZKIEM PUDROWY RÓŻ

SAMIBOO BAMBUSOWA CHUSTKA Z DASZKIEM PUDROWY RÓŻ

SAMIBOO BAMBUSOWA CHUSTKA Z DASZKIEM CARMEL VINTAGE

SAMIBOO BAMBUSOWA CHUSTKA Z DASZKIEM CARMEL VINTAGE