Symfonia 2021 pulpit dyrygenta orkiestra B.Toys – zabawki kreatywne B.Toys od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością – uwielbiają je zarówno dzieci, jak i rodzice. Nie ma w tym nic dziwnego – kanadyjski producent od lat skupia się na tworzeniu zabawek, które pozytywnie wpływają na rozwój wyobraźni maluchów i pobudzają ich ciekawość świata. Oto hit sprzedaży wśród zabawek muzycznych marki B.Toys dostępnych w 4KidsPoint.

Symfonia 2021 pulpit dyrygenta orkiestra B.Toys

Dzięki zestawowi b.toys symfonia (pełna nazwa: Orkiestra Symphony B.Toys) maluch może zostać dyrygentem, poznawać dźwięki i odkrywać zamiłowanie do muzyki. Do dyspozycji będzie miał 13 instrumentów – podczas zabawy nauczy się, który z nich należy do grupy instrumentów dętych blaszanych i drewnianych, który do smyczkowych, a który do perkusyjnych czy klawiszowych. Oryginalne brzmienia zostały zarejestrowane w profesjonalnym studiu nagrań i wgrane w zabawkę:

– klarnet
– flet
– trąbka
– tuba
– bęben
– talerze perkusyjne
– ksylofon
– fortepian
– akordeon
– sitar – tradycyjny instrument indyjsko-perski
– gitara
– koto – tradycyjny instrument japoński
– skrzypce.

15 utworów (to same hity muzyki klasycznej jak np. V Symfonia, Dla Elizy, Marsz Gladiatorów) pomoże w rozpoznawaniu dźwięków, ponieważ podczas ich odtwarzania po kolei będą podświetlały się właśnie te instrumenty, które akurat słyszymy. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-13 lat. Posiada funkcję natychmiastowego wyłączania, która może czasem przydać się rodzicom J Jeśli nie chcemy dłużej słuchać muzyki, wystarczy wcisnąć przycisk „STOP”. Ta muzyczna zabawka edukacyjna znalazła uznanie w oczach ekspertów, zdobywając wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. Do zestawu dołączonych jest 6 baterii AA.

Zabawka fenomenalnie rozwija słuch dziecka, stymuluje wzrok, uczy nazw i dźwięków instrumentów. Co najważniejsze bawi przez długie godziny.

PS czy zabawka ładnie brzmi? zabawka brzmi świetnie – nie są to denerwujące dźwięki jak w innych zabawkach spłaszczone do średnich tonów, ale ciekawe brzmienie, które pozwala wyłowić poszczególne instrumenty.