Wybierz z nami najciekawszy prezent dla 3 latka. W dalszej części postu przygotowaliśmy propozycje dla chłopca i dziewczynki. Dowiedz się więcej!

Najlepszy prezent dla 3 latka. Nasze top 11

1. Little Dutch Drewniana kasa fiskalna

Drewniana kasa fiskalna od Little Dutch to fantastyczna zabawka do zabawy w sklep. Z pewnością spodoba się Twojemu dziecku i zapewni mu wiele godzin doskonałej zabawy. Dzieci uwielbiają zabawę w sklep dlatego drewniana kasa fiskalna sprawi, że będzie ona jeszcze ciekawsza. Kasa posiada guziczki-klawisze, czytnik kart kredytowych oraz pieniądze. Zabawka doskonale nadaje się na prezent dla 3 latka zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Prezent dla 3 latka LITTLE DUTCH DREWNIANA KASA DLA DZIECI

LITTLE DUTCH DREWNIANA KASA DLA DZIECI

2. Melissa and Doug Drewniane pieczątki Jumbo – prezent na trzecie urodziny dla dziecka, który zainteresuje również starsze rodzeństwo

Świetny zestaw artystyczny dla każdego malucha który uwielbia malowanie i tworzenie niezwykłych prac. W zestawie znajdziemy 5 kolorowych kredek, aż 26 pieczątek, poduszeczkę z łatwo zmywalnym tuszem oraz podstawkę ułatwiającą stemplowanie. Całość zapakowana w estetycznym, drewnianym pudełku. Idealnie nada się na prezent 3 latka, który uwielbia artystyczne zabawy.

MELISSA AND DOUG DREWNIANE PIECZĄTKI DLA DZIECI ULUBIONE RZECZY

3. Koraliki do nawlekania

Świetny zestaw koralików sprawi że dziecko może stworzyć swoją własną niepowtarzalną biżuterie. W zestawie znajdziemy kolorowe sznurki i aż 27 dużych drewnianych koralików. Zabawa pobudza kreatywność oraz rozwija wyobraźnie dziecka. Maluszek będzie mógł obdarowywać całą rodzinę wspaniałą biżuterią.
Wszystko zapakowane w estetyczne drewniane pudełko. Idealne jako prezent dla 3 latka.

B.TOYS KREATYWNY ZESTAW DO TWORZENIA BIŻUTERII 150 SZT

B.TOYS  KREATYWNY ZESTAW DO ROBIENIA BIŻUTERII 50 ELEMENTÓW

Prezent dla 3 latka MELISSA AND DOUG NAWLEKANKA KLOCKI DLA DZIECI

MELISSA AND DOUG NAWLEKANKA KLOCKI DLA DZIECI

4. Fat Brain Toys Przyssawki silikonowe

Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce, będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać radość Twojemu maluchowi. Przykleić je do siebie to jedna przyjemność, a druga to rozkleić słuchając jak zabawnie strzela, to „strzelanie” tak samo wciąga jak przyklejanie. Przyssawki przyklejają się do siebie i do każdej gładkiej powierzchni.
To nowy innowacyjny gatunek klocków. Wyginają się, przyklejają się, dyndają, wsysają w inny wymiar kreatywności. Co najważniejsze dla rodziców: zabawka nie pozostawia po sobie śladów. Zabawa nimi to przyjemność dla 3 latka i 100 latka.

FAT BRAIN TOYS MINI PRZYSSAWKI SILIKONOWE 75 SZT.

FAT BRAIN TOYS DUŻE PRZYSSAWKI SILIKONOWE 3 SZT.

PRZYSSAWKI SILIKONOWE 22 SZT. FAT BRAIN TOYS

5. Fat Brain Toys Zabawka do balansowania

Świetna Bujawka Teeter Popper. Doskonale sprawdzi się do balansowania, huśtania, kołysania, ćwiczenie równowagi. Posiada przymocowane od spodu lepkie silikonowe przyssawki. Teeter Popper doskonale ćwiczy równowagę, koordynacje ruchową, utrzymywanie stabilności, poprawia wytrzymałość. To naprawdę doskonała zabawa fizyczna do, której nie potrzeba żadnych umiejętności.

FAT BRAIN TOYS BUJAWKA ZABAWKA DO BALANSOWANIA RÓŻOWA

6. B.Toys Kulodrom Marble Palooza

Kulodrom Marble Palooza 62 el. to kulkowy rollercoastera marki B.Toys. Z kolorowych części można budować trasy, wiraże i zakręty w różnych konfiguracjach.
Kulodrom zawiera ruchome elementy, które pozwalają na zmiany kierunków/przebiegu tras B.Toys Kulodrom może być świetny prezentem dla przyszłego inżyniera. Rozwijane umiejętności: zdolności manualne, motoryczne, kreatywność i rozumowanie przyczynowo-skutkowe. Zestaw zawiera: 62 elementów, w tym 11 atrakcyjnych kulek oraz kolorowe komponenty. Zabawka idealnie sprawdzi się jako prezent zarówno na urodziny jak i na prezent na święta.

Prezent dla 3 latka B.TOYS KULODROM INTERAKTYWNY MARBLE-PALOOZA

B.TOYS KULODROM INTERAKTYWNY MARBLE-PALOOZA

7. Janod Gra zręcznościowa bawół

Gra zręcznościowa dla dzieci Bawół francuskiej marki JANOD Zabawka, jednego dziecka jak i kilkorga dzieci. W zestawie znajduje się duży drewniany bawół z rozłożystym porożem, głową na sprężynie i dzwoneczkiem na końcu ogona. Oprócz tego 10 drewnianych ptaszków bąkojadów w dwóch rozmiarach. Zabawa polega na tym żeby ustawić małe ptaszki na grzbiecie bawoła tak aby nie spadły i utworzyły wysoką i stabilną konstrukcje. Niestety osoba, której wieża się wywróci, przegrywa. Gra zręcznościowa dla dzieci Bawół ćwiczy koncentrację i zręczność, pobudza wyobraźnię, myślenie strategiczne oraz planowanie. Świetna gra dla całej rodziny Gra zręcznościowa dla dzieci Bawół to ciekawa propozycja na prezent dla 3 latka.

JANOD GRA ZRĘCZNOŚCIOWA DLA DZIECI BAWÓŁ

8. Little Dutch Drewniany torcik urodzinowy

Urodzinowa zabawka drewniana torcik to doskonały pomysł na zabawę. Wykonany z dobrej jakości drewna, w pięknych kolorach. Pomalowany bezpiecznymi farbami dla dzieci. W zestawie znajdują się: 6 kawałków tortu, 5 świeczek, 3 kuleczki bitej śmietany, 1 dekoracja czekoladowa, 4 owoce, łopatka do nakładania. Kawałki w torcie można łączyć i rozdzielać za pomocą rzepów. Z pewnością zabawka ta zapewni dziecku wiele godzin świetnej zabawy.

Prezent dla 3 latka LITTLE DUTCH DUŻY DREWNIANY TORCIK URODZINOWY

LITTLE DUTCH DUŻY DREWNIANY TORCIK URODZINOWY

9. Janod Magnetibook Ubieranki – prezent dla 3 latka, który ucieszy chłopca i dziewczynkę

Magnetyczna układanka Ubieranki dziewczynka marki Janod składa się z 54 kolorowych magnesów z elementami środków transportu oraz z 18 kart z przykładowymi ilustracjami pojazdów do ułożenia. Dzięki takiej zabawie dziecko rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Całość jest estetycznie wykonana. Opakowanie wykonano z twardego kartonu w kształcie książki. Wewnętrzna okładka pełni funkcję magnetycznej planszy. Układanka magnetyczna Magnetibook francuskiej marki Janod to idealna zabawa dla każdego dziecka. Polega na ułożeniu dowolnych kształtów z magnesów na planszy. Układanka magnetyczna zapewni kreatywną i rozwijającą zabawę. Jest to doskonały pomysł na prezent dla 3 latki.

JANOD MAGNETYCZNA UKŁADANKA MAGNETIBOOK UBIERANKI DZIEWCZYNKA

10. Little Dutch Drewniany garaż

Garaż wykonany z drewna w pastelowych kolorach Jest to świetna zabawa dla każdego dziecka przy której spędzi długie chwile. Podnośnik samochodowy jest łatwy w użyciu. Podnosi samochody w górę i w dół. Helikopter posiada własną platformę do lądowania. Wszystkie samochody można parkować na każdym z poziomów parkingu. W zestawie znajdują się również znaki drogowe, które mówią jak szybko mogą poruszać się samochody. Drewniany garaż to idealny pomysł na prezent dla 3 latka.

Prezent dla 3 latka LITTLE DUTCH GARAŻ WIELOPOZIOMOWY

LITTLE DUTCH GARAŻ WIELOPOZIOMOWY

11. BRIO Samochód zdalnie sterowany wyścigówka – prezent dla 3 latka – małego fana motoryzacji

Pierwszy zdalnie sterowany samochód dla dziecka z prostym, intuicyjnym pilotem. Wmontowana antena – bez ryzyka złamania i ewentualnego połknięcia, bez konieczności kierowania pilota w stronę auta. Produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości, bezpiecznych dla dzieci. Celem zabawy jest nie tylko radośnie spędzony czas, ale także rozwijanie dziecięcej zręczności oraz orientacji przestrzennej. Doskonała propozycja na prezent dla 3 latka chłopca.

Prezent dla 3 latka BRIO WORLD POCIĄG ZDALNIE STEROWANY

BRIO WORLD POCIĄG ZDALNIE STEROWANY

BRIO ZABAWKA DO NAUKI PROGRAMOWANIA

Pełną ofertę zabawek na trzecie urodziny dziecka oraz wielu innych zobaczysz u partnera artykułu 4kidspoint.pl